Informācija klientiem!

Šā gada 19.janvārī Izglītības pārvalde būs slēgta. 
Būsim ārpus iestādes darba seminārā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


10.vidusskolā īsteno programmu “Viesis literatūras stundā”

J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā tiek īstenota programma “Viesis literatūras stundā”, kad rakstnieks, literatūras zinātnieks, valodas profesors ir aktīvs literatūras vai latviešu valodas stundas dalībnieks. 


Aicina pedagogus uz profesionālās pilnveides semināru "Kosmoss Skolā"

Aicina pedagogus uz profesionālās pilnveides semināru


Latvijas skolotājiem ir iespēja piedalīties ZINOO rīkotajā "A" līmeņa 6 (stundu) profesionālās kvalifikācijas celšanas seminārā, lai apgūtu jaunus metodiskos materiālus, kas veicina skolēnu interesi par mācīšanos un dabaszinībām caur kosmosa tematiku. 13. februārī seminārs plānots arī Liepājā.


2. mūzikas skolā notiks Agneses Egliņas solokoncerts

2. mūzikas skolā notiks Agneses Egliņas solokoncerts

24 .janvārī, plkst. 16:30 uz solokoncertu Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas zālē aicina viena no pieprasītākajām latviešu pianistēm Agnese Egliņa. Lielākoties Agnese uzstājas lieliskās kameransambļu vienībās ar Latvijas labākajiem solistiem, realizē aizraujošas, smalki konceptuālas koncertprogrammas un spēlē latviešu laimetīgo mūziku kopā ar trio Art-i-Shock.


Aicina uz izstādi "Kur mācīties tālāk?"

Aicina uz izstādi

15. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā notiks profesionālo un augstāko izglītības iestāžu izstāde "Kur mācīties tālāk?", kuru īpaši aicināti apmeklēt 8. – 12. klašu skolēni kopā ar skolotājiem. 

 


Jauniešu māja aicina uz meistarklasi “DROSME RUNĀT”

Jauniešu māja aicina uz meistarklasi “DROSME RUNĀT”

23.janvārī plkst. 11.00 - 17.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, sadarbībā ar resursu centru “Marta” norisināsies meistarklase “DROSME RUNĀT”.


Divās skolās ieviesīs MOT programmu

Divās skolās ieviesīs MOT programmu

Šajā mācību gadā Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā un Raiņa 6. vidusskolā tiks ieviesta MOT programma, kuras mērķis ir atmodināt jauniešos dabisku nepieciešamību saskatīt cilvēkos labo, izcelt un vairot to.


Katoļu pamatskolas audzēkņiem jaunas formas

Katoļu pamatskolas audzēkņiem  jaunas formas

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) un Liepājas Katoļu pamatskolas audzēkņi sadarbības projekta ietvaros ir izgatavojuši prototipus skolas formai.


Raiņa 6. vidusskolā atraktīvā veidā apgūst programmēšanu

Raiņa 6. vidusskolā atraktīvā veidā apgūst programmēšanu

Liepājas Raiņa 6. vidusskolā radusies ekskluzīva iespēja stundās izmantot "littleBits Code Kit", kas dod iespēju skolēniem savādāk iepazīt programmēšanas pamatus.


Līdz 5. februārim var ieteikt pretendentus Gada liepājnieka titulam

Līdz 5. februārim var ieteikt pretendentus Gada liepājnieka titulam

Sākot no 12.janvāra līdz 5.februārim, Liepājas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas, iestādes un uzņēmumi aicināti ieteikt kandidātus titulam "Gada liepājnieks 2017".


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv