20 Latvijas dabaszinātņu skolotāji pierādīs sevi "Ekselences balvas" finālā

17. februārī notiks „Ekselences balvas" fināls, kurā klātienē tiksies 20 progresīvi bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji. Finālā skolotāji vadīs atklātas mācību nodarbības Mārupes vidusskolā. Skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi „Ekselences balvai" kopā bija pieteikuši 101 bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāju. No tiem tika atlasīti 20, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas stundas, spēj ieinteresēt skolēnus mācīties eksaktos mācību priekšmetus. Dalībai finālā izvirzīta arī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Elizabete Sirotina.


Gūst panākumus konkursā "Olimpis 2015"

Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas 6.a un 7.b klašu skolēni laika periodā no 1. novembra līdz 30. novembrim ar labiem rezultātiem startējuši starptautiskajā izglītības konkursā «Olimpis 2015 - Rudens sesija».Konkursa mērķis ir paaugstināt mācīšanās motivāciju un interesi par mācību priekšmetiem, informē skolas pārstāve Andra Jākobsone.


Konferencē spriež par skolēnu lasītprasmes attīstīšanas iespējām

10. februārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notika Izglītības pārvaldes rīkotā lasītprasmes konference "Skolēna lasītprasmes attīstīšanas iespējas".


Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis

Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis

“Jauniešu mājas” jaunieši arī februāra otrajā pirmdienā devās ciemos uz Liepājas Veco ļaužu dzīvojamo māju, Ganību ielā 135/141, lai kopīgi pavadīt kopīgu laiku spēlēs, smieklos un sarunās. Tāpat vēlamies atgādināt, ka vēljoprojām vācam nelielas dāvaniņas vecajiem ļaudīm, lai iepriecinātu viņus mīlestības mēnesī.


Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes darba laiks

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes darba laiks
2016.gada 12.februārī līdz 10:00 (izbraukuma seminārs).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Paldies!


Liepājā risinās Valsts konkurss datorgrafikā

Liepājā risinās Valsts konkurss datorgrafikā

4. un 5. februārī Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā notika Latvijas izglītības iestāžu profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu Valsts konkurss datorgrafikā.Konkursa darbu izstāde apskatāma LDMV zālē no 8. februāra līdz 24. martam. 


Piešķirtas Liepājas Universitātes stipendijas vidusskolēniem

Piešķirtas Liepājas Universitātes stipendijas vidusskolēniem

Liepājas Universitāte ir piešķīrusi gadskārtējās stipendijas vidusskolēniem. Šoreiz stipendiāti ir divi – Liepājas 15. vidusskolas skolēni Agneta Ormane un Dans Jurķis. Svinīgos apstākļos tika parakstīts stipendiju līgums, potenciālie Liepājas Universitātes studenti dāvanā saņēma ne tikai universitātē izdotas grāmatas, bet arī laba vēlējuma vārdus.


Vēl līdz 12. februārim katrs var ieteikt savu Gada un Goda liepājnieku

Vēl līdz 12. februārim katrs var ieteikt savu Gada un Goda liepājnieku

Liepājas Domē līdz 8. februārim jau saņemtas vairāk nekā 80 pieteikuma anketas titulam “Gada Liepājnieks 2016” un “Goda Liepājnieks”. Vēl līdz 12. februārim ikviens liepājnieks, nevalstiskās organizācijas, iestādes un uzņēmumi aicināti ieteikt arī savus favorītus - cilvēkus, kuri ar nesavtīgu darbu mūža garumā apliecinājuši piederību Liepājai vai īpaši izcēlušies ar kādu spilgtu veikumu vai notikumu 2015. gadā.


Uz 66. fizikas valsts olimpiādi uzaicināti

Eduards Spāģis- Liepājas Katoļu pamatskolas 9.kl.skolnieks (skolotāja Alīna Gindra) 
Gatis Links- Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 11.kl. skolnieks, (skolotājas Arnolds Šablovskis)


Krievu valodas skolotāji apmeklē Šauļus

Krievu valodas skolotāji apmeklē Šauļus

 5.februārī krievu valodas ( kā svešvalodas) skolotāji Šauļos tikās ar lietuviešu kolēģiem. Proģimnāzijas "Romuva" apmeklējuma laikā bija tikšanās ar skolas administrāciju. Skolas direktore pastāstīja par izglītības sistēmu Lietuvā, atbildēja uz daudziem jautājumiem. Savukārt Šauļu universitātes Krievu kultūras centrā notika tikšanās ar kolēģiem - Lietuvas krievu valodas skolotājiem.Draudzīgā atmosfērā tika apspriesti krievu valodas kā svešvalodas mācīšanas sasniegumi un problēmas, kā arī sadarbības iespējas kopīgos projektos.

 


Seko mums
Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.lip.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv