Akcijas „Skolas soma” pabalstus sāks izmaksāt no 5. augusta

Akcijas „Skolas soma” pabalstus sāks izmaksāt no 5. augusta

No 5. augusta sāksies pabalstu izmaksa pašvaldības akcijā „Skolas soma” Liepājā deklarētām daudzbērnu (sākot no trīs bērniem), trūcīgām ģimenēm un ģimenēm, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, Černobiļas AES avārijas seku likvidatoru ģimenēm. Pabalstus saņems arī Ģimenes atbalsta daļas uzskaitē esošie skolasbērni un bērni, kuri ir aizbildnībā. Vienreizējo pabalstu 20 eiro katram skolēnam skolai nepieciešamo lietu iegādei vecāki līdz oktobra beigām var saņemt A/s „Norvik banka” Liepājas filiālēs.


Plenēra "Liepājas marīna 14" ietvaros notiks arī "Mazā marīna2"

Plenēra

No 7. līdz 12. jūlijam paralēli 19. Starptautiskajam mākslinieku plenēram „Liepājas Marīna 14”, kuru ilggadēji organizē mākslinieks Aivars Kleins, jau otro gadu pēc kārtas notiks bērnu un jauniešu plenērs „Mazā Marīna”.


Jauniešu mājā notiek divu dienu apmācības par līdzdalību politikā

Jauniešu mājā notiek divu dienu apmācības par līdzdalību politikā

3. un 4. jūlijā Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 no plkst. 10.30 – 16.00 notiek apmācības par jaunatnes lietu politiku, diskusiju pamatiem un principiem, jauniešiem būs iespēja arī pilnveidot savas prezentēšanas prasmes. Apmācībās jaunieši iegūs gan teorētiskās pamatzināšanas, gan mācīsies tās pielietot praktiskos uzdevumos.


Skolēnu pūtēju orķestris “Liepāja” piedalās Eiroparādē Polijā

Skolēnu pūtēju orķestris “Liepāja” piedalās Eiroparādē Polijā

30. jūnijā Bērnu un jaunatnes centra un Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris „Liepāja” Valerija Šestilovska vadībā kopā ar skolotājas Ainas Apenes vadītajām mažoretēm atgriezās no bērnu un jauniešu pūtēju orķestru Eiroparādes, kas notika Polijas pilsētā Suhovolā no 28.-30.jūnijam.


Liepājas vidusskolu 10. klasēs pagaidām pieteikušies 427 skolēni

Līdz 27. jūnijam, Liepājas pašvaldības rīkojumā noteiktajam termiņam, visu desmit pilsētas vispārizglītojošo skolu desmitajās klasēs reģistrēti 427 skolēni, bet uzņemšana vēl turpinās. Deviņās vispārizglītojošās skolās uz jauno mācību gadu jau nokomplektēts nepieciešamais skolēnu skaits - vismaz 25, kā noteikts pašvaldības nolikumā "Par izglītojamo skaitu Liepājas pilsētas vispārizglītojošās izglītības iestādēs".


Rīkos diennakts atpūtas nometnes bērniem Bernātos

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs aicina pieteikties bērnus no 7 līdz 15 gadiem piecu dienu diennakts nometnēs, kuras norisināsies atpūtas bāzē “Draudzība” Bernātos laikā no 14. jūlija līdz 1. augustam.
Katra nometne tiks veltīta kādai leģendai, pēc kuras bērni dosies dažādos piedzīvojumos, kopā ar pedagogiem risinās atjautības uzdevumus. Nometnes dalībniekiem būs iespēja darboties meistardarbnīcās, konkursos, stafetēs, pārgājienos. Tiek plānotas arī “nakts trasītes”, kino vakari, karaoke, ballītes dīdžeju vadībā. Nometnes dalībnieki gleznos, vārīs ievārījumu, ceps pankūkas utt.


Jauniešu māja aicina uz kino lekcijām, video un mūzikas darbnīcām

Jauniešu māja aicina uz kino lekcijām, video un mūzikas darbnīcām

Jauniešu māja projekta "Feel the CULTURES” ietvaros jūlijā organizē kino lekcijas, video un mūzikas darbnīcas. Projekts tiek realizēts ar ASV vēstniecības Rīgā finansiālu atbalstu.
27. jūnijā interesenti aicināti uz Rīgas kino muzeja speciālista Jura Freidenberga lekcijām. No plkst. 15:00 līdz 15:45 būs iespējams uzzināt par Latvijas kino vēsturi, savukārt no plkst. 16:00 līdz 16:45 tiks sniegts ieskats ASV mēmā kino vēsturē.


Jauniešu mājā uzstāsies ansamblis “Voice of Instruments”

Jauniešu mājā uzstāsies ansamblis “Voice of Instruments”

Trešdien, 18. jūnijā plkst. 18.00 Jauniešu mājā ikviens interesents aicināts par brīvu apmeklēt ansambļa Voice of Instruments koncertu, kurā skanēs jaunā programma 365 dienas. To veido trio dalībnieku oriģinālkompozīcijas un dzeja.


Atklāts jauns sporta laukums bērnudārzā „Dzintariņš”

Atklāts jauns sporta laukums bērnudārzā „Dzintariņš”

Otrdien, 17. maijā ar jautrām bērnu rotaļām un vingrojumiem, piedaloties pašvaldības un būvnieku pārstāvjiem, svinīgi atklāja jauno sporta laukumu bērnudārzā „Dzintariņš”. Tas šobrīd ir pirmais tik mūsdienīgi aprīkotais sporta laukums pilsētas pirmsskolas iestādēs – ar volejbola tīklu, basketbola groziem, futbola vārtiem un speciālu, mīkstu gumijas segumu bērnu drošībai.


Valsts finansēs sporta inventāra iegādi Liepājas skolās

Liepājas pašvaldība guvusi atbalstu projektu konkursā „Sporta inventāra iegāde vispārējās izglītības iestādēs”, kas paredz pilsētas izglītības iestādēm piešķirt valsts budžeta finansējumu 3971 eiro apmērā, Domi informējusi LR Izglītības un zinātnes ministrija. Projekts tika sagatavots un iesniegts par kopējo summu 7942 eiro, no kura pusi līdzfinansējuma garantēja pašvaldība.


Seko mums

Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām
moodle.lip.lv registrs.lip.lv liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv