Par godu Skolotāju dienai rīkos izstādi “Ko prot skolotājs”

No 29. septembra līdz 10. oktobrim Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Vaduguns” būs skatāma tradicionālā skolotāju radošo darbu izstāde "Ko prot skolotājs". Tā būs skaista dāvana Skolotāju dienā gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem, lai parādītu, ko pedagogi dara, kad stundas beigušās, kādi ir viņu vaļasprieki.


2. oktobrī pasniegs izglītības Kvalitātes balvas

Ceturtdien, 11. septembrī Pastāvīgās izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti akceptēja Izglītības pārvaldes priekšlikumus par Kvalitātes balvas piešķiršanu izglītībā vispārizglītojošām skolām. Balvas tradicionāli pasniegs 2. oktobrī, Skolotāju dienas svinīgajā pasākumā Olimpiskā centra Rožu zālē.
Kvalitātes balvas piešķirtas piecām skolām, kurām pagājušajā mācību gadā bijuši vislabākie mācību sasniegumi.


Izsludina bērnu un jauniešu rudens brīvdienu nometņu konkursu

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde izsludina Bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursu. Nometnes organizēšanas laiks - rudens brīvdienas. Projektu iesniegšanas termiņš 2014.gada 1.oktobris. Rudens nometņu minimālais dienu ilgums – 5 dienas. Kopējā konkursa summa – EUR 2000. Projektus jāiesniedz Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes 15.kabinetā, darbdienās no plkst.10.00 līdz 17.00.


Jānim Čakstem – 155

Jānim Čakstem – 155

Lai arī 12. septembris bija drūms un lietains, tas netraucēja J.Čakstes 10. vidusskolas skolēniem ierasties skolā un uz pozitīvas nots atzīmēt Jāņa Čakstes 155. dzimšanas dienu.Pirms dzimšanas dienas svinībām mūsu skolā ieradās arī Sigita Jevgļevska, kas iepazīstināja mūs ar Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem.


Atklās, vai Liepāja ir jauniešiem draudzīga pilsēta

Ceturtdien, 18. septembrī plkst. 14.30 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 notiks projekta “Esi Liepājnieks, neesi bijušais (neESI LP’eX)” noslēguma pasākums, kurā jaunieši prezentēs projekta rezultātus, kā arī argumentēs, vai Liepāja ir jauniešiem draudzīga pilsēta.


Pirmo reizi notiks skolotāju erudīcijas konkurss „ Vai Tu esi gudrāks par skolēnu?”

Par godu Skolotāju dienai 30. septembrī plkst. 15.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Spārni” pirmo reizi notiks skolotāju erudītu konkurss "Aso prātu cīņa skolotāju dienā" ar devīzi "Vai tu esi gudrāks par skolēnu?".
Gudrāko, radošāko un foršāko skolotāju komandas aicinātas pieteikties līdz 23.septembrim.


Pirmo reizi dodas kopīgā velobraucienā

Pirmo reizi dodas kopīgā velobraucienā

Šoggad septembrī Liepājas A.Puškina 2.vidusskolā pirmo reizi skolas vēsturē tika organizēts velobrauciens „Velo-run 2014”. Pasākumā piedalījās 9.-12.klašu skolēni un pedagogi, īpaši aktīva bija 11.e klases audzinātāja Olga Maikova, kura veiksmīgi izturēja 15 km garu distanci.


Digitālā karjeras spēlē jaunieši var uzzināt savu personības tipu

Digitālā karjeras spēlē jaunieši var uzzināt savu personības tipu


Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sociālajā tīklā Draugiem.lv izveidojusi digitālu spēli „Kāds tipiņš Tu esi?”, lai jauniešiem interaktīvā veidā parādītu, kā pašiem meklēt atbildes uz savas karjeras izvēles jautājumiem. Spēle piedāvā jauniešiem izvērtēt savu uzvedību dažādās ikdienas situācijās, atklājot viņu karjeras veidošanas personības tipu. VIAA šo iniciatīvu ieplānojusi gadskārtējās Karjeras nedēļas ietvaros.

Savu personības tipu jaunietis var noteikt, izvēloties kādu no pieciem uzvedības veidiem desmit dažādās, bet viņam zināmās situācijās, piemēram, skolā vai mājās.


Jauniešu māja aicina pieteikties teātra sporta nodarbībās

Liepājas Jauniešu mājā pirmo rezi tiek formēta Teātra sporta komanda. Jaunieši, kuriem ieinteresē improvizācijas teātris un tiem, kuri par to vēl nezin neko, aicināti nākt pirmdienās plkst. 18.00 uz Jauniešu māju, lai kopā ļautu vaļu savai spontanitātei un idejām, attīstītu stāstīšanas prasmi un uzdrīkstēšanos.


Mazie „Kāpēcīši” jauno mācību gadu sagaida labiekārtotā vidē

Mazie „Kāpēcīši” jauno mācību gadu sagaida labiekārtotā vidē

Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) „Kāpēcītis” veiksmīgi īstenots projekts „Krāsainie smilšu stāsti”, kurš šogad guva finansiālu atbalstu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektu konkursā. Projekts tika sagatavots, pateicoties iestādes vadītājas Daigas Škubertes un izglītības metodiķes Solvitas Oliņas lielam atbalstam bērnu attīstības veicināšanas biedrībai „Zelta odziņa”, kuru šogad dibinājušas iestādes medicīnas māsa Nora Jansone un pirmsskolas skolotāja Viktorija Ladusāne.


Seko mums

Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām
moodle.lip.lv registrs.lip.lv liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv