Izsludināts konkurss uz bērnudārza “Sauleszaķis” vadītāja amatu

Ceturtdien, 30. jūnijā Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde izsludinājusi konkursu uz vakanto pirmsskolas izglītības iestādes "Sauleszaķis" vadītāja amatu. Pieteikumi iesniedzami Izglītības pārvaldē līdz šā gada 19. jūlijam.


Pirmais izlaidums nometnē “Jauno Lēdiju akadēmija”

Pirmais izlaidums nometnē “Jauno Lēdiju akadēmija”

Ir noslēgusies pirmā nometne “Jauno Lēdiju akadēmija”, kas tika izveidota, apvienojoties divām kreatīvām studijām “Mākslas Pasāža RADI” un “GA studija. Ar skanīgu Peter Pik koncertu, košu izstādi, skaistām rotām un pašu rociņām šūtos svārciņos, sapucētas, jaunās lēdijas sagaidīja savus vecākus, lai kopā nosvinētu pirmo nometnes izlaidumu gaišā un sirsnīgā atmosfērā.


Tuvākajā laikā plāno remontu ugunsgrēka seku novēršanai 10. vidusskolā

J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolā veikti nepieciešamie priekšdarbi, lai pēc iespējas ātrāk novērstu ugunsgrēka izraisītos postījumus ēkas bēniņos un zem tiem esošajās klasēs. 28. jūnijā Domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Vitkovska sasauktajā operatīvajā apspriedē atbildīgo iestāžu vadītāji informēja par paveikto.


Tehnikumā turpinās uzņemšana

Tehnikumā turpinās uzņemšana

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” līdz 15. augustam turpinās jauno audzēkņu uzņemšana gan pēc pamatskolas, gan vidusskolas. Nākamājā mācību gadā izglītības iestāde piedāvā apgūt 19 specialitātes. “Uzņemšanas gaitu prognozēt nav iespējams un tajā specialitātē, kas pagājušājā gadā nebija pieprasīta, šogad grupa jau gandrīz nokomplektēta,” konventa padomes sēdē teica PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” direktors Agris Ruperts.


Priecīgus vasaras saulgriežus!


Apgūs ārvalstu kolēģu pieredzi tālmācības jomā

Arī vasaras atvaļinājuma laikā Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas skolotājas turpina aktīvi darboties. Skolas direktore Alla Matvejeva un sešas skolotājas uzreiz pēc Jāņiem dosies komandējumā uz Šauļiem, kur tiksies ar Lietuvas un Somijas kolēģiem Nordplus Adult programmas ietvaros projekta “Bridge to the Hearth”( Tilts uz sirdi) realizēšanas aktivitātēs.


Jaunie makšķernieki piedalās sacensībās “Lielais loms 2016”

Jaunie makšķernieki piedalās sacensībās “Lielais loms 2016”

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra makšķerēšanas pulciņš mācību gada noslēgumā Medzes pagasta “Plienītēs” organizēja sacensības “Lielais loms 2016”. Šajās sacensībās piedalījās makšķerēšanas pulciņa esošie un bijušie dalībnieki vecumā no 10 līdz 15 gadiem.


Liepājas vidusskolu absolventi saņem dāvanā ielūgumus uz jauno elektrokartingu trasi

Liepājas vidusskolu absolventi saņem dāvanā ielūgumus uz jauno elektrokartingu trasi

Liepājas vidusskolu absolventi pēc saspringtā eksāmenu laika šogad izlaidumā saņēmuši dāvanā arī ielūgumus aktīvai atpūtai topošajā Liepājas elektrokartingu centrā. Dāvanas sarūpējis jaunais uzņēmējs Artis Daugins un viņa “Blue Shock Race” komanda, kuri 30. jūnijā plāno atklāt jauno elektrokartingu halli Vecajā ostmalā, bijušajā veikalā “Māja”.


17.jūnijs

17.jūnijā, pārvalde no plkst. 10:00 būs slēgta!

Esam ārpus telpām radošā pasākumā, smeļoties enerģiju jauniem darbiem un idejām!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


18. jūnijā Liepājas Universitātē Atvērto durvju diena!

18. jūnijā Liepājas Universitātē Atvērto durvju diena!

Sestdien, 18. jūnijā, pulksten 11.00 pie Liepājas Universitātes notiks Atvērto durvju diena. Tajā ikviens interesents varēs uzzināt par studiju iespējām Kurzemes lielākajā augstskolā. Uz jautājumiem atbildēs katras fakultātes dekāns, būs pieejami karjeras konsultanta pakalpojumi, lai varētu atrast piemērotāko studiju programmu tiem, kas vēl nav izlēmuši.


Seko mums
Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.lip.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv

visc.gov.lv