Mākslas Pasāža RADI aicina uz krāsainām vasaras nodarbībām

Mākslas Pasāža RADI aicina uz krāsainām vasaras nodarbībām

Biedrība – radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāžā RADI” šo vasaru vēlas Liepājas bērniem un jauniešiem padarīt īpaši krāsainu un neaizmirstamu. Jau visa jūnija garumā ik dienu notiek dažādas radošās nodarbības. Studija aicina bērnus un jauniešu pieteikties interešu izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla un dizaina pamati”. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā. 


Piešķir titulu "Gada labākā pašvaldība" par jauniešu izglītošanu

Šogad titulu "Gada labākā pašvaldība", kas īpaši atbalsta "Junior Achievement Latvija" (JAL) nodrošinātās izglītības apguvi savas pašvaldības jauniešiem - ieguvusi Liepājas pilsētas dome, kura aizvadītajā mācību gadā noslēdza trīs gadu sadarbības līgumu par JAL programmu ieviešanu 17 pilsētas skolās.


LiepU Atvērto durvju diena piedāvās pārsteigumus

LiepU Atvērto durvju diena piedāvās pārsteigumus

Sestdien, 27. jūnijā, no pulksten 11.00 līdz 13.00 pie Liepājas Universitātes notiks Atvērto durvju diena, jo, sākot ar 1. jūliju, sākas pieteikšanās studijām. Katra no četrām fakultātēm rādīs visu interesanto, kas notiek, izvēloties studenta dzīvi, iepazīstinās ar fakultātēs apgūstamajām zināšanām un iespējām darba tirgū, kā arī interesentiem būs iespēja saņemt atbildes no dekāniem, mācībspēkiem un studentiem uz sev neskaidrajiem jautājumiem.


Aicina pieteikt "Gada skolotājus"

Izglītības pārvalde izsludina pedagogu pieteikšanu konkursam "Gada skolotājs" astoņās nominācijās. Pieteikumus var iesniegt Izglītības pārvaldē līdz 2015.gada 1. septembrim.
Konkursa nominācijas:


Vaiņodes lidlaukā notiks pasaules kausa izcīņa raķešu - kosmiskā modelisma sportā

No 19. līdz 21. jūnijam Vaiņodes lidlauka teritorijā norisināsies Starptautiskās aviācijas federācijas (FAI - Fédération Aéronautique Internationale) rīkotais pasaules kausa izcīņas sacensību posms „Liepāja 2015” raķešu - kosmiskā modelisma sportā, ko rīko „Latvijas Raķešu – kosmiskā modelisma sporta savienība” sadarbībā ar „Latvijas Aeroklubu” un „Liepājas Bērnu un jaunatnes centru.


Izglītības iestāžu remontiem atvēl gandrīz pusmiljonu eiro

Šovasar turpinās iesāktā Liepājas izglītības iestāžu iekštelpu un pagalmu remontu programma. Skolu un bērnudārzu remontiem no pašvaldības budžeta piešķirts 387447 eiro, tajā skaitā kārtējiem avārijas remontiem – 166 540 eiro. Papildus šim mērķim tiks izlietots arī aptuveni 75 000 eiro no energoefektivitātes pasākumu rezultātā ieekonomētās naudas.


Par bērnu reģistrāciju pirmsskolas izglītības iestādēs

Informācija vecākiem!

Laika periodā no 25.jūnija līdz 3.augustam bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības iestāžu rindas reģistrā tiks veikta tikai otrdienās no 9.00 -12.00 un 13.00 -17.00. Reģistrāciju jebkurā laikā iespējams veikt internetā http://registrs.lip.lv


Raiņa 6. vidusskolas pārmaiņu projekts gūst atzinību programmā "Samsung skola nākotnei"

Raiņa 6. vidusskolas pārmaiņu projekts gūst atzinību programmā

Maija beigās norisinājās “Samsung Skola nākotnei” bezmaksas apmācību programmas “Skolotājs 3.0” fināls, kurā pie atzinības un vērtīgām balvām tikusi arī Liepājas Raiņa 6. vidusskola.


Apsveicam!

Apsveicam!

Liepājas 8. vidusskolas 9. klases skolniece Alīna Kuprjašova ir Latvijas 40. atklātas fizikas olimpiādes laureāte, vienīgā no Liepājas skolām, kura ieguva godalgoto 3. vietu.Apsveicam!


Pētām un izzinām Latviju

Pētām un izzinām Latviju


Jau vairākus gadus J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas vēstures skolotāja Irisa Otrupe piedalās nodibinājuma „Vītolu fonds” rīkotajā konkursā, kurā tiek atbalstīti Latvijas vēstures ekskursiju projekti. Arī šajā gadā tika rakstīts projekts, lai 6.,7. klases skolēnus iepazīstinātu ar vietām, kurās tiktu ieraudzītas Latvijas vēsturiskās vietas un personības, lai skolēni izprastu jēdzienus-patriots, tēvzemes mīlestība, varonība, lai skolēni apzinātos savu nacionālo piederību, savas saknes Latvijā. Finansiālo atbalstu šim konkursam sniedz Monreālas Latviešu sabiedriskais centrs.


Seko mums
Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.lip.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv