Liepājā notiek starptautiska skolēnu konference

Liepājā notiek starptautiska skolēnu konference

29.aprīlī Liepājas Universitātē notika starptautiskā skolēnu pētniecisko darbu konference "Mans novads, mana pilsēta", kurā piedalījās skolēni no Lietuvas (Palangas), Grobiņas ģimnāzijas, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas un 15.vidusskolas. Konferences dalībnieki angļu valodā prezentēja darbus par savas pilsētas kultūru, vēsturi, sasniegumiem, vidi.


200 skolēni šovasar varēs strādāt algotu darbu

Šovasar Liepājā, pateicoties pašvaldības finansiālam atbalstam, algotu darbu varēs strādāt 200 skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem. Skolēni darbam vasarā var pieteikties līdz 7. maijam pie skolu sociālajiem pedagogiem.
Darbs tiks organizēts no 8. jūnija līdz 21. augustam piecās maiņās. Skolēni strādās galvenokārt pilsētas izglītības iestādēs to apkārtnes labiekārtošanas darbos.


Kulturoloģijas konkursā iepazīst Karostu

Kulturoloģijas konkursā iepazīst Karostu

23.aprīlī jau 6.reizi notika Liepājas kulturoloģijas skolotāju metodiskās apvienības organizētais atklātais konkurss vidusskolēniem par kultūrvēsturisko mantojumu . Šogad, atzīmējot Liepājas 390 gadu jubileju, konkursa tēma - „Karostas noslēpumi” ar mērķi izpētīt un iepazīt Liepājā ne tik pazīstamu, bet nozīmīgu daļu - Karostu, tās vēsturi un tajā esošos kultūrvēsturiskos pieminekļus. Konkursa norise šogad bija īpaša, jo uzdevumu izpilde notika autentiskā vidē uz velosipēdiem – pašā Karostā, kuru jaunieši iepazina kopā ar Karostas cietuma gidu Andri Užegovu. Īpašs pieturas vieta ekskursijā bija Redāna (Vecie forti) apmeklējums un stāstījums par Brīvības cīņām Karostas teritorijā.


Var pieteikties dalībai bērnu un jauniešu atpūtas nometnēs šovasar

No otrdienas, 28. aprīļa iespējams pieteikties bērnu un jaunatnes atpūtas nometnēs, kuras šovasar notiks Liepājā un tās apkārtnē un kuras līdzfinansē pašvaldība. Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv iespējams iepazīties ar nometņu programmām, dalības maksu, plānotajām aktivitātēm.


Sveicam konkursa "Mana vārdnīciņa 2015" uzvarētājus!

Sveicam Junior Achievement Latvija finanšu pratības konkursa 1.-4.klašu skolēniem "Mana vārdnīciņa 2015"uzvarētājus!
Martu Undīni Kļavu ,Liepājas Centra sākumskola, skolotāja A. Ostniece; 
Elīzi Baušenieci,Liepājas Centra sākumskola, skolotāja I. Žimante; 
Annu Mišelu Tuniku, Liepājas 3. pamatskola, skolotāja L. Bujeva; 
Iļju Bondaru , Liepājas 7. vidusskola, skolotāja I. Sirenko; 
Karīnu Porciku,Liepājas Centra sākumskola, skolotāja S. Novada. 


Kopā ar skolēniem atcerēsies Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienu

Kopā ar skolēniem atcerēsies Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienu

Ceturtdien, 30. aprīlī, plkst. 12 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 notiks sarīkojums skolu jaunatnei „Filma ar laimīgām beigām”, kas veltīts 1990. gada 4. maija Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienai.Nu jau par tradīciju kļuvis, ka Liepājas muzejs pavasarī aicina ciemos skolēnus, lai kopīgi atcerētos 1990. gada 4. maija notikumus, kad pēc piecdesmit okupācijas gadiem Latvija atkal kļuva brīva un neatkarīga valsts.


Aicina atvērt durvis Nākotnes skolā!

Aicina atvērt durvis Nākotnes skolā!

29.aprīlī Liepājas Raiņa 6.vidusskola aicina skolēnu vecākus un interesentus uz mācību stundām, iepriekš piesakoties pie klašu audzinātājiem vai pa tālruni: 26384540. Tā būs iespēja mācīties kopā ar savu bērnu mūsdienīgā Nākotnes skolā. Nodarbību laiki būs laikā no 9.00-14.00.


Liepājas Valsts 1.ģimnāzija triumfē jūrniecības konkursā “Enkurs 2015”

Liepājas Valsts 1.ģimnāzija triumfē jūrniecības konkursā “Enkurs 2015”

25.aprīlī Latvijas Jūrniecības akadēmijā notika konkursa “Enkurs 2015” fināls, kurā galveno balvu – ceļojumu uz Stokholmu – 12 komandu spraigā konkurencē ieguva Liepājas Valsts 1.ģimnāzija. Skolas komanda konkursā piedalās astoto gadu, septīto reizi izcīnot ceļojumu. Sveicam ar uzvaru skolas komandas dalībniekus: Rihardu Miķelsonu (12.c), Reini Stepīti (11.b), Rūdolfu Šķēdnieku (11.b), Anniju Evelīnu Bergu (11.a), Gustavu Lapiņu (11.a), Rihardu Jankovski (11.a), Elīnu Zīverti (10.b), Danielu Saldenieku (10.b), Kārli Džeriņu (10.b), Pēteri Petrēvicu (10.b)!


Eiropas Savienības busiņš piestāj Liepājas skolās

Eiropas Savienības busiņš piestāj Liepājas skolās

Jau astoto gadu pēc kārtas Latvijā notiek akcija "Atpakaļ uz skolu", kuras mērķis ir tuvināt Eiropas Savienības institūcijas jaunatnei. 24.aprīlī arī Liepājas internātpamatskolā piestāja Mobilais Ekspresis- īpaši iekārtots autobuss, kurā iekāpt tika aicināti 1.-6.klases skolēni, lai piedalītos interesantās spēlēs un konkursos par Eiropas Savienību. Lielo klašu skolēni tikmēr skolas aktu zālē tikās ar Eiropas Savienības lietu eksperti Lieni Reini- Mitevu. Dalībnieki ne tikai ieguva informāciju par ES dalībvalstīm, kas noteikti noderēs mācību stundās, bet arī par piedalīšanos saņēma balviņas.


Valsts 39.skolēnu zinātniskajā konferencē Liepāju pārstāvēja 16 dalībnieki

No 24. līdz 26. aprīlim Rīgā notika Latvijas 39.skolēnu zinātniskā konference.Liepāju pārstāvēja 16 skolēni ar 15 darbiem.Liepājnieki piedalījās bioloģijas, cittautu valodniecības (krievu un angļu valodas), ekonomikas, filozofijas, fizikas, inženierzinātnes, kulturoloģijas, mākslas zinātnes, pedagoģijas, veselības zinātnes, vides zinātnes un ķīmijas sekcijās.


Seko mums
Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.lip.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv