Skolu direktoru semināra darba kārtība

SKOLU DIREKTORU SEMINĀRA
DARBA KĀRTĪBA
24.oktobrī plkst. 11.00

1. SIA "DataPro Grupa". Sirds un asinsvadu veselības profilaktiskās pārbaudes. V.Mazurs
2. Jauniešu programma. L.Lāma
3. Par 11.novembri. E.Medne
4. Par jaunā pedagogu darba samaksas modeļa aprobāciju. J.Mickēviča, M.Korņējeva.
5. Aktualitātes. E.Zīverts, A.Ķestere, I.Budriķe, A.Jankovska, L.Molčanova.


Vairāk nekā 69 000 jauniešu aktīvi domā par karjeras veidošanu

Vairāk nekā 69 000 jauniešu aktīvi domā par karjeras veidošanu

Latvijas 15 pilsētās un novados noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, tās ietvaros norisinājās 1 120 pasākumi. Kopumā 69 800 jauniešu piedalījās dažādos notikumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pārdomātu savu lēmumu par tālāko izglītības un profesionālās karjeras ceļu.


Liepājas Universitātē notiks Kaspara Bikšes profesionālās pilnveides kurss

Pirmdien, 27.oktobrī, Liepājas universitātē, Lielā iela 14, 130. auditorijā notiek Kaspara Bikšes vadīts 12 stundu profesionālās pilnveides kurss "Individuāla pieeja darbā ar talantīgajiem bērniem un skolēniem ar mācīšanās traucējumiem". Sākums 10.00. Pieteikšanās: aizpildot pieteikšanās lapu.


Būt radoši muzikālam skolēnu brīvlaikā

Būt radoši muzikālam skolēnu brīvlaikā

Bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi” kā ik gadu, skolēnu rudens brīvlaikā organizē bērnu brīvā laika nodarbības. Šoreiz to tēma ir „Radošā mūzika”. Nodarbības notiks no 27. Līdz 31.oktobrim, Klaipēdas ielā 96a, (ieeja no jūras puses) LJV birojā, katru dienu no 10.00 līdz 14.00. Tajās var piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Un tās vadīs Eiropas brīvprātīgā darba veicēji no Spānijas, Rumānijas, Vācijas un Portugāles, un brīvprātīgie no LJV.


Liepājā notiks Latvijas mūzikas vidusskolu pianistu festivāls

Liepājā notiks Latvijas mūzikas vidusskolu pianistu festivāls

Sestdien, 25.oktobrī plkst. 12.00 Melngaiļa koncertzālē notiks Latvijas mūzikas vidusskolu pianistu festivāls.Festivālā piedalīsies Alfrēda Kalniņa Cēsu, Daugavpils, Emīla Dārziņa Rīgas, Emiļa Melngaiļa Liepājas, Jāņa Ivanova Rēzeknes, Jāzepa Mediņa Rīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Pāvula Jurjāna Rīgas un Ventspils mūzikas vidusskolu jaunie pianisti.Ieeja festivāla koncertā bezmaksas. Liepājā Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās 10 000 dalībnieki

Liepājā Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās 10 000 dalībnieki

Liepājā noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, kurā 10 000 jauniešu piedalījās dažādos pasākumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par savu tālāko profesionālo attīstību. Par noderīgāko atzina iespēju uzzināt, kādus ikdienas pienākumus pilda dažādu profesiju pārstāvji.


"Labie darbi" vieno A.Puškina 2. vidusskolas skolēnus, pedagogus un vecākus

Cilvēka dižākā īpašība ir spēja kļūt labākam. Mēs esam radīti, lai būtu laimīgi un savu dzīvi un vidi veidotu skaistāku, harmoniskāku. Tāpēc nav nepieciešams laimēt miljonu, bet gan vēlme darīt labus darbus un radīt prieku. Un jo vairāk tu spēj dot un darīt, negaidīdams neko pretī, jo vairāk labuma un gandarījuma tu saņemsi pats.
Šādas pārdomas pārņem mūs – Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas kolektīvu – sākumskolas skolēnus, vecākus un skolotājus, kuri saulainajā 18.oktobra rītā pulcējās pie skolas, lai piedalītos apkārtējās vides sakopšanā “Labo darbu nedēļas” ietvaros.


Debašu turnīrā - par ES paplašināšanos

Debašu turnīrā - par ES paplašināšanos

2013.gada 8.novembrī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā notika debašu turnīrs angļu valodā par ES paplašināšanos „European Union should stop its expansion”. Turnīrā piedalījās 11 komandas no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, 12. un 15.vidusskolas.


Bērnus un skolēnus rudens brīvdienās aicina trīs atpūtas nometnes

Bērnus un skolēnus rudens brīvdienās aicina trīs atpūtas nometnes


Vēl līdz 22. oktobrim var paspēt pieteikties trīs nometnēm skolēnu rudens brīvdienās, kuras rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. Nometnes norisināsies no 27. līdz 31.oktobrim. Dalība nometnēs ir bez maksas.


Karjeras nedēļa noslēdzas ar cirka un biznesa ideju radošajām darbnīcām

Karjeras nedēļa noslēdzas ar cirka un biznesa ideju radošajām darbnīcām

Karjeras nedēļas pasākumus Liepājas 15. vidusskolā noslēdza divas darbnīcas – 4. klašu skolēni skatījās un apguva cirka trikus, kamēr 10. un 12. klašu audzēkņi radīja un prezentēja biznesa idejas.
Liepājas ceļojošā cirka studijas „Beztemata” priekšnesumi bija gan izklaidējoši, gan pārsteidzoši, gan izglītojoši – skolēni ar lielu aizrautību centās izmēģināt visus piedāvātos cirka mākslas žanrus – mācījās žonglēt, noturēt līdzsvaru lēkājot uz bumbas un braukt ar vienriteni, kas gan bez vismaz divu biedru palīdzības neizdevās nevienam.


Seko mums
Aptauja

Kādus sociālos tīklus Jūs izmantojat?

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter.com

Cits

Es neizmantoju

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.lip.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv

http://www.liepajasbjc.lv