Liepājas Universitāte piešķīrusi stipendiju 5. vidusskolas 12. klases skolniecei

 

Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt  viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju uzsākšanu LiepU. Stipendija tiek piešķirta sešus mēnešus mācību gada 2. semestrī (janvāris – jūnijs) vienam ģimnāzijas/ vidusskolas 12. klases skolēnam par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas, pilsētas, novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā.
Liepājas Universitāte cer, ka jaunā stipendiāte piedalīsies informatīvajos un reprezentācijas pasākumos, kā arī sāks sadarbību ar Studentu padomi.
LiepU Senāta apstiprināto Nolikumu par Liepājas Universitātes stipendiju vidusskolēniem var skatīt LiepU mājas lapā www.liepu.lv sadaļā “Par mums/ Dokumenti/Nolikumi”.
Informāciju sagatavoja:
LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste  
Kristīne Milberga
Tālr. 634 23510; 22028204
e-pasts: pr@liepu.lv 

 

Februāra sākumā Liepājas Universitātē (LiepU) notika Stipendijas komisijas sēde, kurā tika pieņemts lēmums par stipendijas piešķiršanu Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas 12. klases skolniecei Lienei Šokolaitei. Šajā studiju gadā LiepU pirmo reizi piešķir atbalsta stipendiju vidusskolēniem. Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt  viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju uzsākšanu LiepU.

Stipendija tiek piešķirta sešus mēnešus mācību gada 2. semestrī (janvāris – jūnijs) vienam ģimnāzijas/ vidusskolas 12. klases skolēnam par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas, pilsētas, novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā.

Liepājas Universitāte cer, ka jaunā stipendiāte piedalīsies informatīvajos un reprezentācijas pasākumos, kā arī sāks sadarbību ar Studentu padomi.LiepU Senāta apstiprināto Nolikumu par Liepājas Universitātes stipendiju vidusskolēniem var skatīt LiepU mājas lapā www.liepu.lv sadaļā “Par mums/ Dokumenti/Nolikumi”.

Informāciju sagatavoja:

LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste  Kristīne Milberga

Tālr. 634 23510; 22028204

e-pasts: pr@liepu.lv 


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv