„Jaunatne ar misiju” aicina bērnus un jauniešus uz atraktīviem pasākumiem

 

Liepājā no 24. februāra līdz 3. martam ierodas ap 500 jauniešu no sabiedriskās organizācijas “Jaunatne ar misiju”, kuri apmetīsies Liepājas 15. vidusskolā. Starptautiskā kristīgās žēlsirdības projekta ietvaros plānots apciemot apmēram 2500 cilvēkus un ģimenes viņu mājvietās, kā arī rīkot dažādus pasākumus liepajniekiem, tajā skaitā bērniem un jauniešiem.  

27. un 28. februārī Liepājas 15. vidusskolā plānoti vairāki pasākumi, uz kuriem aicināts ikviens interesents. Abas dienas no plkst. 15.00 līdz 16.30 notiks programma bērniem - ar kustīgām dziesmām, atraktīviem vadītājiem, aktīvām spēlēm, skečiņiem, interesantiem stāstiem un citām radošām aktivitātēm. 

Savukārt no 18.30 līdz 19.30 uz īpašu programmu aicināti jaunieši, kurā būs iespēja noklausīties dažādu ārzemju jauniešu dzīves stāstus, skanēs mūzika, tiks organizētas citas sadraudzības aktivitātes. 

No 19.30 līdz 21.30 notiks vakara programma ikvienam - ar  uzmundrinošiem vārdiem, koncertu,  dažu projekta dalībnieku īsiem un cerību dodošiem dzīves stāstiem, nelieliem uzvedumiem.

 

Akcijas laikā jaunieši no 26. līdz 28. februārim apmeklēs trūcīgos liepājniekus, lai palīdzētu gan praktiski cilvēkiem un ģimenēm, kurām ir ļoti maz vai vispār nav nekā – gan dāvājot pārtikas pakām, gan sniedzot morālu atbalstu. Lai apciemotu ģimenes un vientuļus cilvēkus, tiek veidotas nelielas komandas, katrā no tām būs viens latviski vai krieviski runājošs cilvēks, kurš palīdzēs citiem komandas dalībniekiem sarunāties ar vietējiem iedzīvotājiem. 

Šo labdarības projektu vada Tjebbo van den Eijkhof – holandiešu misionārs no Zviedrijas. Vairāk kā 15 gadus Tjebbo ir vedis kristiešu komandas uz Latviju, lai palīdzētu Latvijas iedzīvotājiem praktiski un pasludinātu Evaņģēliju. 

“ Mēs esam bijuši dažādos Latvijas reģionos un pilsētās: Krāslavā, Balvos, Liepājas Karostā, Sabilē, Līvānos, Valdemārpilī, Dagdā, Bauskā, Smiltenē, Kolkā, Jēkabpilī u.c. Šogad paredzēto projektu mēs plānojam ciešā sadarbībā ar Liepājas pašvaldību un sociālo dienestu, un esam ieplānojuši dāvāt palīdzību vairāk nekā 2000 Liepājā dzīvojošajiem trūcīgajiem ļaudīm/ģimenēm. Tā ir iespēja praktiski palīdzēt cilvēkiem, kam ir ļoti maz vai nav vispār nekā,  “stāsta Tjebbo van den Eijkhof.

Organizācija dažādus labdarības pasākumus rīko jau vairāk nekā 10 gadus. Gatavojoties projektam, organizācijas biedri no dažādām pasaules valstīm katru gadu vāc līdzekļus, ziedojumus un citas lietas, lai gada 9.nedēļā apciemotu konkrētu pilsētu un palīdzētu tās iedzīvotājiem. Šogad tā ir Liepāja.  


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv