Liepājas izglītības iestādēs notiks „Radošuma dienas”

No 11. līdz 18. martam  par godu Liepājas 388. dzimšanas dienai Izglītības pārvalde sadarbībā ar mācību priekšmetu metodiskajām apvienībām pilsētas skolās un bērnudārzos pirmo reizi organizē „Radošuma dienas”, lai rosinātu bērnus un jauniešus uz jaunām, radošām iniciatīvām un stiprinātu saikni starp radošumu un izglītību.

Katra izglītības iestāde aicināta piedalīties pēc saviem ieskatiem izvēlētajās aktivitātēs. Pavisam skolām tiek piedāvāts izvēlēties astoņas dažādas aktivitātes: iestādes rotājums svētkiem (no 11. līdz 12.martam tiek noformēti izglītības iestādes logi, vestibils); „Izrotā savas iestādes koku” (koks tiek izvēlēts izglītības iestādes pagalmā vai tā tuvumā, koka rotāšanai izvēlas dažādus pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem izturīgus materiālus); video sižets „Pastaiga pa Liepāju” 8.-10.klašu skolēniem (video sižetu CD formātā jāiesniedz IP līdz 13.martam, video sižeta garums 4 - l0 minūtes); video intervija ar liepājnieku-vēsturisku vai radošu personu, ar laika biedru (11.-12. klašu skolēniem); konkurss „Skolas gaitenis-Liepājas iela; klase- šīs ielas uzņēmums vai iestāde u.c.”; pasaka, dzejolis, teika, stāsts Liepājai ( labākos darbus paredzēts iesiet vienotā grāmatā); konkurss „Liepājai raksturīgs suvenīrs”; konkurss „Mūsu radošā darbnīca” (radošās darbnīcas notiek no 11.-15.martam). 

“Radošuma dienas” noslēgsies 18.martā plkst.12.00, kad pludmalē un Rožu laukumā paredzēta vienota akcija „Liepājniek, sadosimies rokās!”. Paredzēts arī veidot foto izstādi par radošuma dienu norisi. Izglītības iestādes līdz 18.martam plkst.12.00 var iesniegt 3-5 fotogrāfijas par savu pasākumu norisi. 

Uzvarētājus noteiks katrā konkursā. Aktīvākai skolai, kura piedalījusies visās aktivitātēs, piešķirs speciālbalvu.

Apbalvošana notiks 19.martā plkst.15.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Vaduguns”.

“Radošuma dienu” konkursa nolikums un pieteikuma anketa – Liepājas Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv   


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv