Liepājas skolu sociālie pedagogi viesojas Jelgavā

7.maijā sociālie pedagogi viesojās Jelgavas 1.ģimnāzijā. Liepājnieki tika viesmīlīgi un draudzīgi uzņemti. Mājinieki dāsni dalījās ar savām nākotnes idejām un pieredzēto. Redzētais un uzzinātais mūs pārsteidza.  
Jau pusotra gada garumā šī skola loloja ideju par savu nišu pilsētā - kā padarīt savu skolu konkurētspējīgu un vajadzīgu jaunajai paaudzei.
Šobrīd tas ir noticis, un nākamajā gadā skola sauksies Jelgavas tehnoloģiskā vidusskola. Tas nozīmē inženierzinātnes no 1. klases. Skolā strādā ļoti interesanti un spējīgi skolotāji, kuri spēj pārliecināt, pierādīt un aizraut. Bērni piespiedu brīvprātīgā kārtā nodarbojas dažādos pulciņos, tika demonstrēti skolēnu izgatavotie robotiņi. Skolā strādā arī ļoti interesants un jauns sociālais pedagogs, kurš dalījās savā pieredzē ar Liepājas kolēģiem. Jelgavas ģimnāzijas uzdrīkstēšanās pierāda to, ka nedrīkst baidīties no jaunām idejām, inovācijām.
Nākamais apskates objekts – Zemgales Reģiona Kompetenču attīstības centrs. Jelgava ļoti lepojas ar šo iestādi. Tā ir arī ļoti populāra iedzīvotāju vidū. Iespaidīgs bija plašais pieaugušo izglītības programmu piedāvājumu klāsts. Interesants likās piedāvājums ģimenēm – kursi vecākiem par dažādām tēmām, tai skaitā – par bērnu audzināšanu, īpatnībām. Arī šī iestāde pārsteidza un iedvesmoja.
Saulainā un pirmā patiesi karstā diena un jaukie iespaidi – tieši tas bija vajadzīgs Liepājas sociālajiem pedagogiem. Paldies Jelgavas kolēģiem!
Dace Liepa,
speciāliste bērnu tiesību jautājumos


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv