Liepājas Bērnu mākslas skola gūst panākumus valsts mērogā

Liepājas Bērnu mākslas skola gūst panākumus valsts mērogā

Ir noslēdzies Latvijas profesionālās ievirzes izglītības mākslas programmas audzēkņu valsts konkurss, kurā piedalījās 290 audzēkņi no 93 mūzikas un mākslas skolām Latvijā. 

Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkne Keita Laimiņa konkursā ir ieguvusi 1. vietu vecuma grupā līdz 9, un Ketrīne Brikmane, kura skolu pārstāvēja vecuma grupā no 16 gadiem saņēma divus atzinības rakstus par darbu „Rašanās”.

Valsts konkursa reģionālā kārta notika martā astoņās vietās Latvijā - Rīgā, Liepājā, Kandavā, Valmierā, Jēkabpilī, Balvos, Rēzeknē, Daugavpilī, konkursa aktīvā organizēšanā iesaistoties 16 mākslas un mūzikas skolām. 26.-27.aprīlī Gaujienā visas mākslas skolas tikās konkursa laureātu apbalvošanas pasākumā.
Šī gada valsts konkursa tēma bija saistīta ar Jāzepa Vītola mūziku, par godu komponista 150. dzimšanas dienai.


Pēc konkursa un darbu izvērtēšanas 26., 27. aprīlī Gaujienā notika valsts konkursa noslēguma pasākums un seminārs „Mūzika mākslas izglītībā”. Šajās dienās Gaujienā varēja skatīt arī divas izstādes - izstādi „ Jāzepa Vītola mūzika”, kurā bija eksponēti visi valsts konkursā tapušie darbi, un izstādi „Mūzikas tēmas mākslas izglītībā”, kas atspoguļoja mākslas skolu veiksmīgos piemērus skaņu un mūzikas - skaņdarbu, komponistu, mūzikas instrumentu, mūzikas tēmu u.c. apguvi mācību procesā. Arī šajā konkursa kārtā Liepājas Bērnu mākslas skolas izveidotā ekspozīcija guva vērā ņemamus panākumus, saņemot augstu vērtējumu un iekļūstot labāko desmitniekā.

Abas izstādes varēs atkārtoti skatīt visi, kas ciemosies Gaujienā no 19. jūlija - 27. jūlijam, kad tur notiks komponista Jāzepa Vītola 150. dzimšanas dienas svinības - koncerti, pasākumi, radošās darbnīcas.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv