Liepājā 1. jūnijā notiks festivāls „Latvju bērni danci veda”

Liepājā 1. jūnijā notiks festivāls „Latvju bērni danci veda”

1.jūnijā Liepāja pulcēs vairāk nekā 3000 dejotājus no Latvijas pilsētām un novadiem skolu tautas deju kolektīvu festivālā - lielkoncertā „Latvju bērni danci veda”. Ikviens aicināts par brīvu apmeklēt šo skaisto bērnu pasākumu, kas būs īsti svētki ģimenēm Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā. 

Latvijas bērni šos svētkus ļoti gaida - daudziem, kuri nepiedalās skolēnu Dziesmu un deju svētkos, tā ir iespēja uzstāties tik lielā pasākumā, iepazīt Liepāju, redzēt jūru. Liepājas pašvaldība un Bērnu un jaunatnes centra speciālisti ieguldījuši lielu darbu, lai pasākums izdotos lielisks.

Festivāls notiks Jūrmalas parkā un stadionā, bet dejotāji uzstāsies arī pilsētā - no plkst. 12.00 līdz 15.30 notiks koncerti Rožu laukumā, Pētertirgū.

Plkst. 16.00 sāksies lielais svētku gājiens, kurš virzīsies no Kuršu ielas pa Peldu ielu līdz „Daugavas” stadiona rezerves laukumam.

Svētku gājiena laikā satiksmei būs slēgta Kuršu iela no Peldu līdz Siena ielai ( no plkst. 12.00-17.00), Rožu iela no Kuršu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai ( no plkst. 14.00-16.00).

Lielkoncerts „Pilsētā, kurā piedzimst vējš” sāksies plkst. 17.00 „Daugavas stadionā”, un tajā daudzkrāsainus deju rakstus izdejos septiņu apvienoto Latvijas novadu dejotāji.

Savukārt parkā pie bērnu rotaļu laukuma no 11.00 līdz 15.00 uz lielās skatuves notiks Bērnu un jaunatnes centra pulciņu dalībnieku koncerts. Tas sāksies ar rotaļu rītu mazajiem, kuru vadīs folkloras grupa „Ķocis”. Uzstāsies vokālās grupas, būs iespēja noskatīties fragmentus no mūzikla „Sārtais ziediņš”, jaunākās modes kolekcijas, leļļu teātri, noslēgumā uzstāsies BJC vokāli instrumentālās grupas, arī Latvijas mēroga laureāti Tomasa Kleina vadībā. Svētku dalībnieki un apmeklētāji varēs piedalīties BJC rīkotajās radošajās darbnīcās, iepazīties ar pulciņu piedāvājumu un pedagogu vadībā izgatavot visdažādākās lietas – no lellītēm un zīmodziņiem līdz buru laivām. Darbosies arī fotostudija ar grimētājiem un ģērbējiem, makšķerēšanas skola, BMX, skeitborda laukums, uzstāsies moto sportisti, ielu vingrotāji utt.

1. jūnijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai visiem bērniem pilsētas sabiedriskais transports – autobusi un tramvajs būs par brīvu, bet pasākuma dalībnieki varēs braukt par brīvu, uzrādot svētku identifikācijas kartes.Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv