Liepājas Bērnu mākslas skolā notiks nometne „Mazā Mākslas akadēmija”

Liepājas Bērnu mākslas skolā notiks nometne „Mazā Mākslas akadēmija”

Biedrība „Kurzemes Radošas industrijas attīstības centrs” sadarbībā ar Liepājas Bērnu mākslas skolu un biedrību „Vārtāja” organizē atvērta tipa dienas nometni 40 bērniem vecumā no 9 līdz 16 gadiem laika posmā no 10.06.2013. – 21.06.2013.  Projektu atbalsta Liepājas pilsētas Dome.

Piedāvātā nometnes programma paredz profesionālu mākslas pedagogu vadībā bērniem iespēju pētīt modernās mākslas paraugus, iepazīties ar slavenu mākslinieku dzīves gājumu, radošo darbību un daudzveidīgām mākslinieciskajām tehnikām. Nometnes nodarbībās visiem būs iespēja nokļūt aizraujošā mākslas pasaules ceļojumā un piedalīties kopīgā mākslas performancē.

Izmantot apgūtās zināšanas, pašiem veidot savus mākslas darbus un piedalīties pirmajā „Mazās Mākslas akadēmijas” organizētajā izstādē pilsētvidē. Nometnes saturs vērsts uz kvalitatīvu, izglītojošu un saturīgi pavadītu brīvo laiku, kas nodrošinās bērnos mākslas un kultūrvēsturiskās pieredzes veidošanu, nepazaudējot pārsteiguma momentu.

Bērni apgūs dažādas mākslas tehnikas, izmēģinās dažādas eksperimentālas tehnikas, tā būs iespēja apjaust pašu varēšanu un veidot pašapziņu. Kopīgajā nometnē iespēja piedalīties būs arī  pieciem bērniem no Liepājas bērnu nama, veidojot draudzīgu un atvērtu vidi, lai sekmētu šo bērnu integrāciju un socializāciju vienaudžu vidū. Veicinātu bērnu motivāciju mācīties un radoši strādāt, apjaust savas spējas un celt pašapziņu, iegūt jaunus draugus. 

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktos nometnē, lūgums zvanīt nometnes vadītājai pa tālruni 26379177.

Tev ir talants! – Attīsti to!


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv