Tiekas ar restorāna "Bel Cibo" īpašnieku

Tiekas ar restorāna

Karjeras dienu ietvaros J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 9.-12. klašu skolēni tikās ar skolas absolventu – veiksmīgu uzņēmēju, itāļu restorāna „Bel Cibo” īpašnieku Kasparu Šupiņu.

Kaspars savu pirmo pieredzi biznesā guvis jau pusaudža gados vecākiem piederošajā ēdināšanas uzņēmumā. Jaunajam uzņēmējam ir bijusi darba pieredze arī ārzemēs. Romā viņš kopā ar itāļu kolēģiem atvēris ēdināšanas uzņēmumu un pārliecinājies, ka latvietis var visu. Uzņēmējs uzskata , ka ir labi, ja var pastrādāt ārzemēs, bet galvenais – atgriezties atpakaļ savā dzimtenē un izmantot iegūto pieredzi.


Kaspars Šupiņš stāstīja par to, kādam, viņaprāt, jābūt veiksmīgam biznesam, lai būtu labi ne tikai pašam uzņēmējam, bet arī darbiniekiem , klientiem, sabiedrībai. "Ir jābūt pareizai attieksmei pret darbu un līdzcilvēkiem", teica Šupiņš.
Galvenais, ko uzņēmējs prasa no sevis un darbiniekiem, ir godīgums un cieņa vienam pret otru. Protams, kā jau ikvienā profesijā, arī uzņēmējdarbībā ir savi plusi un mīnusi.

Tomēr Kaspars Šupiņš uzskata, ka ir jādod kaut kas pretī, lai saņemtu atpakaļ. Tādēļ uzņēmējs labprāt iesaistās labdarības pasākumos, lai palīdzētu tiem, kuriem klājas grūtāk.
Tikšanās noslēgumā uzņēmējs atbildēja uz skolēnus interesējošiem jautājumiem. Restorāna īpašnieks sniedza dažādus ieteikumus un rosināja uzdrīkstēties, aktīvi iesaistīties un darīt pēc iespējas vairāk un labāk. Tad arī rezultāti neizpaliks !
Liene Ķipste, Sindija Pokidjko, 11.a klase 


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv