Liepājas 15. vidusskolā tiekas ar ģeodēzijas speciālistiem

Liepājas 15. vidusskolā tiekas ar ģeodēzijas speciālistiem

Karjeras nedēļā Liepājas 15. vidusskolā programmas „karjeras atbalsts jauniešiem” ietvaros viesojās uzņēmuma SIA „Metrum” Liepājas topogrāfijas nodaļas vadītājs, ģeodēzijas inženieris U. Karulis un J. Saulītis, iepazīstinot 8. a klases jauniešus ar uzņēmuma specifiku un darbā izmantojamo darba aprīkojumu, par kuru jauniešiem bija īpaša interese, gan arī iespēja to izmēģināt praktiski darba procesā.


Informatīvie semināri sadarbojoties ar Liepājas pilsētas uzņēmumiem turpinājās arī 8. oktobrī, kad ar viesnīcu „Promenade” 7. b klasi iepazīstināja viesnīcas klientu apkalpošanas viesu uzņemšanas vadītājs J. Siliņš, bet 8.b klasei bija iespēja iepazīties ar AS ”UPB” seminārā, ko vadīja „UPB” personāla vadības departamenta direktore S. Mihalake .
Liepājas 15. vidusskolā jau otro mācību gadu pamatskolas 7. un 8. klasēs tiek īstenota karjeras atbalsta programma, sadarbojoties ar pilsētas uzņēmumiem, ar mērķi, veicināt karjeras izvēli skolēniem un mācīšanos reālajai dzīvei, balstoties uz skolas un darba devēju sadarbību. Mācību gada laikā programmas ietvaros jauniešiem tiek nodrošināta iespēja iepazīties ar Liepājas pilsētas uzņēmumiem un tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem.
Programmas gaitā skolēni izveidos savu prasmju portfolio, kas apliecinās gatavību noteiktu darba pienākumu veikšanai. Šis portfolio varētu būt kā priekšrocība dalībai skolēnu vasaras darba un citās jauniešu nodarbinātības atbalsta programmās.
Liepājas 15. vidusskolas karjeras konsultante Solvita Vītola


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv