Jauniešu māja uzņems starptautisku apmaiņas projektu „Meeting Other Ways of Living”

Jauniešu māja uzņems starptautisku apmaiņas projektu „Meeting Other Ways of Living”

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība „Jauniešu māja” sadarbībā ar starptautisko pieredzes apmaiņas tīklu „Drums for Peace” no šā gada 8. līdz 15. februārim Liepājā, viesnīcā Sport Hotel uzņems jauniešu apmaiņas projektu „Meeting Other Ways of Living” (“Satiekot citus dzīves veidus”). Dalība projektā jauniešiem ir bez maksas un pieteikties vēl iespējams līdz 20. janvārim.


Projektā piedalīsies dalībnieki no Rumānijas, Dānijas, Lietuvas un Latvijas. Katru valsti pārstāvēs astoņi jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem un divi grupas līderi.
Dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās meistardarbnīcās, kur ar neformālās izglītības metodēm būs iespējams apgūt ielu dejas, perkusijas un cirka mākslu. Visi dalībnieki projekta noslēgumā saņems Jaunatnes pasi – Youthpass.
Projekts notiks ar Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” un starptautiskās pieredzes apmaiņas tīkla „Drums for Peace” atbalstu.
„Jauniešu māja” līdz 20. janvārim aicina pieteikties jauniešus vecumā no 15 līdz 18 gadiem dalībai projektā, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas atrodama https://docs.google.com/forms/d/1L4qr1SpiY2LN9mkl3_Xs4Y_Q4JVxhikzDVkQfosZhG4/viewform. Rezultātu paziņošana līdz 24. janvārim elektroniski.Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob.t.29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
www.lip.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv