Modes dienā “Krāsu sprādziens” lauzīs visus krāsu likumus

Modes dienā “Krāsu sprādziens” lauzīs visus krāsu likumus

Piektdien, 31.janvārī plkst. 15.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa” jau trešo gadu notiks modes diena „Krāsu sprādziens”. Šī gada modes dienas moto ir – „Baltā ziemā, baltā dienā un laužam visus krāsu likumus, lai ir tā, ka nevar nepamanīt”.


Modes diena tiek organizēta ar mērķi bērnos un jauniešos veicināt interesi par cilvēka vizuālo tēlu un pārtapšanas mākslu, kur dalībnieki rāda modelēšanas prasmes un šūšanas mākslu, demonstrējot savus gatavotos tērpus, matu sakārtojumus un aksesuārus. Modes dienas idejas autores un organizatores ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centra skolotājas Dace Tetere un Dace Rozenbaha.
Kopumā uz modes dienu ir pieteikušās četrpadsmit košas un krāšņas kolekcijas no Liepājas bērnu un jaunatnes centra no Liepājas Raiņa 6.vidusskolas, Čakstes 10. Vidusskolas, internātskolas un ciemiņi no Venstpils Jaunrades nama, Talsu novada BJC, Virbu pamatskolas un Valdemārpils vidusskolas, kā arī no Lažas speciālās internātskolas.
Uz modes dienu uzaicināta arī žūrija, kura liks atzīmes un vērtēs kolekcijas gan pēc stila vienotības, gan audumu, materiālu un krāsu kombinācijas, oriģinalitāti, kā arī matu sakārtojumus, aksesuārus un demonstrējumu kopumā. Šogad žūrijā būs Liepājas Bērnu un jaunatnes centra direktore Inga Auziņa, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Apģērbu dizaina izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis, un Liepājas Valsts tehnikuma stila pasniedzēja Ilze Elizabete Rassa.
Pēc konkursa kolekciju demonstrējumiem visi dalībnieki varēs vērot Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas paraugdemonstrējumu, kurā piedalīsies Apģērba dizaina, Metāla dizaina un Vizuālā tēla stilista izglītības programmas. Ar dažādiem muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas BJC pulciņu dalībnieki, modes dienas noslēgsies ar ballīti un labāko kolekciju apbalvojumiem.


Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob.t.29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
www.lip.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv