Skolotāji viesojas Briselē

Skolotāji viesojas Briselē

15.-22.martā 32 pedagogu grupa no visām Latvijas reģionu skolām viesojās Briselē, lai klātienē iepazītos ar ES institūciju darbu. Aktīvo skolotāju grupa tika komplektēta, novērtējot viņu ieguldījumu skolēnu izglītošanā par ES jautājumiem un Eiropas dienas pasākumu organizēšanu skolās. No Liepājas pilsētas braucienā piedalījās Liepājas A. Puškina 2.vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Natālija Bagirova.


Skolotāji pārstāvēja visu Latviju - Aknīsti, Liepāju, Rēzekni, Ogri, Ērgļus, Valmieru, Tukumu, Saldus novada Cieceri, Sēmi, Talsu novada Pūņus, Kuldīgu, Rūjienas novada Jerus, Ventspili, Dagdas novada Šķauni, Skrundu, Pampāļus, Api, Raiskumu, Priekuli, Murmastienu, Viļaku, Sabili, Sesavu, Riebiņus, Grobiņu, Ķekavu un arī Rīgu.
Skolotāju grupa un tās vadītājs, žurnālists Ansis Bogustuvs tikās ar Latvijas vēstnieci Eiropas Savienībā Ilzi Juhansone un Eiropas Parlamenta deputātiem.
Vēstniece I. Juhansone pastāstīja par Latvijas pārstāvniecības ES ikdienas darbu, kā arī iezīmēja izaicinājumus, ar kuriem varētu saskarties Latvija tās prezidentūrā ES Padomē 2015. gada sākumā.
Pasākums tika finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Brauciena mērķis bija sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv