Liepājas jaunieši diskutēs ar Saeimas deputātiem par jaunatnes politiku Latvijā

15. augustā Liepājas Jauniešu mājas jaunieši Liepājas pārstāvniecībā Rīgā tiksies ar Saeimas deputātiem Inesi Lībiņu-Egneri, Lolitu Čigāni, Dzintaru Kudumu, Gaidi Bērziņu, Jāni Iesalnieku un Valēriju Agešinu, lai diskutētu par jaunatnes politiku Latvijā un citiem jauniešiem aktuāliem jautājumiem.
Diskusijas laikā tiks apspriestas tādas tēmas par jaunatnes politiku Latvijā, jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesos Latvijā.


Jaunieši gatavojas diskutēt ar Saeimas deputātiem par iespēju Latvijas jauniešiem iegūt kvalitatīvu izglītību Latvijā, par darba iespējām pēc studiju beigšanas. Jaunieši izvirzījuši arī tādas tēmas kā jaunietis un ģimene, aktīvs un veselīgs dzīvesveids.
Pēc diskusijas jaunieši veidos prezentācijas un situāciju salīdzinājumu Liepājā, Latvijā un Eiropā par to, kādi apstākļi veicina un kavē jauniešu iesaisti politiskajās aktivitātēs, lēmumu pieņemšanas procesos, kā jaunieši var iesaistīties politiskajās aktivitātēs, kā jaunieši var ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus, kāpēc jāpilda pilsoniskais pienākums, kāpēc jaunieši izvēlas iesaistīties vai neiesaistīties politikā, kāpēc interesējas par politiskiem procesiem un kādu iemeslu dēļ tas netiek darīts.
Projekta noslēguma pasākums un rezultātu prezentēšana notiks 18. septembrī Liepājā, Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.
Diskusija notiks projekta "Esi Liepājnieks, neesi bijušais (neESI LP’eX)" ietvaros, kuru realizē Jauniešu māja sadarbībā ar Bērnu un jauniešu biedrību "Skrejceļš"

Projekta "Esi Liepājnieks, neesi bijušais (neESI LP’eX)" mērķis ir stiprināt demokrātiskās vērtības un lēmumu pieņemšanas spējas jauniešu vidū (NVO, interešu grupas), lai veicinātu efektīvu līdzdalību un iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā pašvaldībā, Latvijā un Eiropā.
Projekts tiek īstenots ar Jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gadam valsts budžeta finansējuma atbalstu.Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv