Metodiskās dienas ”Negaidi pārmaiņas, radi tās!”


27. augustā plkst. 10.00 A. Puškina Liepājas pilsētas 2. vidusskolā 
Sākums plkst. 10.00 ( prognozējamo skolotāju skaitu darbnīcās lūgums iesniegt līdz 25. augustam A. Ķesterei. alda.kestere@lip.lv)

Darba kārtība:

 
9.30-11.10 Grāmatu galds
Iepazīšanās ar LEGO education WeDo(Ģirts Čamanis)
EKO tirdziņš(lauku maize, tēja, medus). Liepājas suvenīri.
10.00-11.00 Darbs metodiskajās apvienībās.
11.10-11.40 Konferences atklāšana. Paneļdiskusija” Ko gaidām no 21. gadsimta skolotāja?” Paneļdiskusiju vada Atis Egliņš Eglītis.
11.40-15.10 Radošās darbnīcas.


13.10-13.40 Pārtraukums. Pūtēju orķestra defilē skolas pagalmā.
1.darbnīca Dr. Paed. Karine Oganisjana- Latvijas Universitāte.
„Starpdisciplinārās mācības kā praktisks kreativitātes un uzņēmējspēju veicināšanas avots”.
Lektore runās par Dizaina domāšanas un starpdisciplināro mācību ieviešanu skolas praksē skolotāju un skolēnu uzņēmējspēju veicināšanai. Darbnīcā tiks parādīts, kā skolā kreatīvi atrisināt problēmas, kas sastopamas reālās dzīves situācijās. Šajā grupā ieteicams piedalīties radošās domāšanas kursu absolventiem.
2.darbnīca Kaspars Zālītis ”Naids. Naida izpausmes. Mēs”. Kas ir naids, naida izpausmes, naida incidentu piemēri, naida runa, sekas.
3. darbnīcas 1. daļa RSU psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas klīnikas rezidents Dr. A.Miksons „Kā ārsti var palīdzēt skolotājam?”Skolotāju psihoemocionālā veselība. Emociju ietekme uz apmācības procesu. Attiecību veidošanas principi - ar bērniem, vecākiem un citiem skolotājiem.
3. darbnīcas 2. daļa Ventspils Izglītības pārvaldes ārsts Gundars Kuklis „Uzturs- veselība” .
Katrā darbnīcā plānoti ap 50 dalībnieku. No Liepājas skolām uz katru darbnīcu lūgums deleģēt 3-skolotājus. No novadu(Pāvilosta, Nīca, Priekule, Vaiņode) vidusskolām -1 pārstāvi uz katru darbnīcu. Skolotāji, kuri būs reģistrējušies abām radošo darbnīcu daļām, saņems apliecinājumus par 4 stundām.  


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv