Jauniešu māja gada jubileju atzīmēs ar kopīgu velobraucienu

26. augustā plkst. 15.00 Jauniešu māja aicina visus savus savu aktīvistus, atbalstītājus un ikvienu interesentu piedalīties mājas gada jubilejas atzīmēšanā, dodoties kopīgā izbraucienā ar velosipēdiem uz Karostu.
Lai popularizētu sportisku dzīvesveidu un iepazītu Liepājas interesantākās apskates vietas, nolemts gada jubileju atzīmēt savādāk un ārpus Jauniešu mājas - dodoties kopīgā izbraucienā ar velosipēdiem. Pulcēšanās plkst. 15.00 pie Jauniešu mājas, līdzi ņemot arī piknika groziņus.


Liepājas Jauniešu māja tika atklāta 2013. gada 26. augustā. Gada laikā tā kļuvusi par iecienītu jauniešu pulcēšanās un aktivitāšu vietu – tajā jau pabijuši ap 5000 apmeklētāju. Jauniešu mājā notikuši koncerti, teātra izrādes, kino lektoriji, izstādes, tikšanās ar politiķiem, aktieriem, uzņēmējiem. Jaunieši mājās viesojušies ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala un diplomats Marks Bliss, ES deputāti Kārlis Šadurskis un Artis Pabriks, “Radio” 5 radošā komanda, Pantomīmas teātris no Ēģiptes, eksperimentālās mūzikas grupa “Lost harbors” no Lielbritānijas u.c.Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561 E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv