Ar "Manu kūku manai Latvijai" sāk atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu

Ar

7.novembrī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa” notika Liepājas 5. klašu skolēnu erudīcijas konkurss un radošā darbnīca „Mana kūka- manai Latvijai”. Jau tradicionālo pasākumu organizēja metodiķes Marina Vikaine un Dace Tetere.


Piedalījās 10 komandas no 2., 6., 7., 8., 10., 15.vidusskolām, no internātpamatskolas, 3.pamatskolas un Centra sākumskolas. Sākumā 1-2 minūšu laikā katrs prezentēja savu komandu. Pēc tam raiti un interesanti notika erudīcijas konkurss. Dalībnieki savienoja pareizi ciparus ar notikumiem Latvijas vēsturē un kultūrā, atbildēja uz foto-jautājumiem “Skaista mana dzimtā zeme”, pildīja uzdevumus par Latvijas pilsētām un ģerboņiem.
Žūrijā čakli strādāja LBJC erudītu kluba pieredzes bagāti jaunieši, kuri katru gadu arī piedalās un uzvarā starptautiskos intelektuālos turnīros Klaipēdā, Rīgā, Kaļiņingradā. Pasākumā ārpus konkursa azartiski iekļāvās arī erudītu kluba jauktā komanda, kurā sastāvā biji 3., 5., 6.klašu bērni un pat aktīvas mammas, kā arī līdzjutēju komanda.
Pasākumā otrajā daļā dalībnieki veidoja svētku galdu noformējumu un gatavoja garšīgās tortes, izmantojot organizatoru sagādātas biskvītu plāksnes un līdzi paņemtos produktus. Notika arī svētku kūku degustācija.
Visvairāk punktu par galda noformējumu un kūku vienbalsīgi ieguva internātpamatskolas komanda “Latviešu meitenes”, skolotāja Evija Budēvica.
Skolotājiem konkursa laikā arī bija ko darīt. LBJC struktūrvienības “Laumiņa” vadītāja Indra Bunka viņiem organizēja radošo darbnīcu, kurās katrs varēja izgatavot aromātiskās vannas bumbiņas.
Rezultātā kopvērtējumā 3.vietu ieguva 15.vidusskolas komanda “Mēs mīlam Latviju!”, skolotāja Andra Šlisere, 2.vieta ir DALP 5.vidusskolas komandai “Gudrās skudras”, skolotāja Ginta Latiša. Un ir divas 1.vietas ieguvēji – 8.vidusskolas komanda “Mazie latvji”, skolotāja Signe Petrevica, un Centra sākumskolas 5.c klases komanda “Centurioni”, skolotāja Indra Bite.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv