Zīmējumu konkursā „Mana Latvija” piedalās vairāk nekā 500 bērni un jaunieši

Zīmējumu konkursā „Mana Latvija” piedalās vairāk nekā 500 bērni un jaunieši

Bērnu un jaunatnes centrs, godinot Latvijas dzimšanas dienu, liepājniekiem vecumā no 3 – 18 gadiem rīkoja zīmējumu konkursu „Mana Latvija”. 100 konkursa laureātu darbi līdz 30. novembrim apskatāmi Liepājas Olimpiskā centra foajē. Zīmējumu konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks 12. novembrī plkst. 18.00 LOC Rožu zālē.
Šogad bērni zīmējumos bija aicināti attēlot Latvijas lauku sētu; lauku ainavu un dabu; lauku un dārza darbus; dzīvniekus; lauku tehniku.


Konkursam tika iesniegti 522 darbi: 171 zīmējums no 21 pirmsskolas izglītības iestādēm, 279 darbi no 17 vispārizglītojošām skolām, 72 darbi no citām izglītības iestādēm.
Zīmējumus vērtēja žūrija, kurā piedarījās LiepU mākslas profesori Aldis Kļaviņš un Inta Klāsone, LiepU Datordizaina 2. kursa fotomākslas studenti un arī studente no Dienvidkorejas, kura Liepājā ieradusies Erasmus projekta ietvaros.
Zīmējumu izstādē „Mana Latvija” apskatāmi 100 žūrijas atlasītie labākie darbi. Konkursa laureātes, Liepājas 15. vidusskolas 11. klases skolnieces Katrīnas Annijas Ročānes zīmējums tiks izmantots Bērnu un jaunatnes centra elektroniska formāta svētku kartītes izgatavošanai. To kā sveicienu Latvijas dzimšanas dienā saņems arī visas izglītības iestādes.
Konkursa laureātu saraksts publicēts Izglītības pārvaldes mājaslapā www.lip.lv

Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv

Konkursa laureātu saraksts:

1. Tabita Balode 7.kl., Liepājas Valsts 1.ģimn., sk. Liene Eltermane
2. Evelīna Karple 9.kl., Liepājas Valsts 1.ģimn., sk. Liene Eltermane
3. Mārtiņš Vilsons 9.kl., Liepājas Valsts 1.ģimn., sk. Liene Eltermane
4. Sanija Roze 7.kl., Liepājas Valsts 1.ģimn., sk. Liene Eltermane
5. Santa Zauka 9.g., Liepājas Centra sākumskola, sk. Inta Bunka
6. Sanija Glužģe 8.g., Liepājas Centra sākumskola, sk., Indra Sproģe
7. Ieva Balode 7.g., Liepājas Centra sākumskola, sk. Indra Sproģe
8. Beatrise Rapacka 8.g., Liepājas centra sākumskola, sk. Ilze Žimante
9. Estere Gūža 12.g., Liepājas Centra sākumskola, sk. Etija Gorbante
10. Ella Gorbačova 5.kl., Liepājas A.Puškina 2.vsk., sk. Aelita Lekareva
11. Andrejs Sošenko 11.kl., Liepājas A.Puškina 2.vsk., sk. Aelita Lekareva
12. Germans Sokolovs 7.g., Liepājas A.Puškina 2.vsk., sk., Alina Barsukova
13. Anastasija Perevalova 8.g., Liepājas A.Puškina 2.vsk., sk. Alina Barasukova
14. Andrejs Kuprijanovs 7.g., Liepājas 3.pamatskola, sk. Marina Mikrjukova
15. Daniils Ivanovs, 11.g., Liepājas 3.pamatskola, sk. Tatjana Perčatkina
16. Diāna Griģorenko 9.g., Liepājas 3.pamatskola, sk. Tatjana Perčatkina
17. Gabriēla Kurpa, 7.g., DALP 5.vsk., sk. V. Budrecka
18. Marianna Runde 7.g., 1.d kl., DALP 5.vsk., sk. Aija Grulle
19. Lelde Priede, 7.g., DALP 5.vsk., sk. Aija Grulle
20. Laura Stalidzāne, 4.kl., DALP 5.vsk., sk. Ināra Knitnere
21. Loreta Anna Plostniece, 4.kl., DALP 5.vsk., sk. Ināra Knitnere
22. Julians Sehins 6.kl., DALP 5.vsk., sk. Renāte Rozenberga
23. Krista Daniela Heringa 7.kl., DALP 5.vsk., sk. Renāte Rozenberga
24. Laura Glaudāne 12.g., Liepājas Raiņa 6.vsk., sk., J.Beķeris-Brīvkalns
25. Arnolds Tiļļa 9.g., Liepājas Ezerkrasta sākumskola, sk. Sigita Roga
26. Sendijs Žilinskis, 8.g., Liepājas Ezerkrasta sākumskola, sk. Sigita Roga
27. Anģelina Anisimova, 9.kl., Liepājas 7.vsk., sk. Svetlana Kuļikova
28. Anastasija Petrunina, 12.g., 6.kl., Liepājas 8.vsk., sk. Anna Tomase
29. Samanta Stauģe, 7.g., Liepājas 8.vsk., sk., Agita Ziemele
30. Beate Mame, 14.g., Liepājas 8.vsk., sk. Anželika Vilsone
31. Adelīna Audere 12.g., Liepājas 8.vsk., sk. Anželika Vilsone
32. Katrina Tomaka 12.g., Liepājas 8.vsk., sk. Anna Tomase
33. Anna Paula Spriedēja, 14.g., J.Čakstes Liepājas 10.vsk., sk. Guna Skabarniece
34. Marika Bumbiere, 7.g., J.Čakstes Liepājas 10.vsk., sk. Maija Kronberga
35. Arina Kaļejeva, 9.g., Liepājas 12.vsk., sk. Tatjana Perčatkina
36. Dana Gorina, 10.kl., Liepājas 15.vsk., sk. Velta Drulle
37. Ēriks Cinkus, 11.kl., Liepājas 15.vsk., sk. Velta Drulle
38. Sabīne Sētiņa, 4.kl., Liepājas 15.vsk., sk. Ilze Eniņa
39. Elizabete Cipriķe, 4.kl., Liepājas 15.vsk., sk. Ilze Eniņa
40. Paula Anna Kokina, 2.kl., Liepājas 15.vsk., sk. Ilze Eniņa
41. Katrīna Annija Ročāne 11.kl., Liepājas 15.vsk., sk., Velta Drulle
42. Olīvija Ķeruže, 9.kl., Liepājas Katoļu pamatskola, sk., Gunārs Lociks
43. Alise Saulīte, 6.g., Liepājas Katoļu pamatskola, sk., Liene Mileiko
44. Agris Tramdaks, 16.g., PIKC „Liepājas valsts tehnikums”, sk. Imanta Vasiļjeva
45. Salvis Bazulis, 10.g., Liepājas speciālā internātpamatskola, sk. Ilona Zvezdiņa
46. Veronika Golubeva 12.g., Liepājas speciālā internātpamatskola, sk. Natālija Moldovana
47. Mišela Rudzīte 9.g., Liepājas speciālā internātpamatskola, sk. Natālija Moldovana
48. Krista Knause 8.g., Liepājas speciālā internātpamatskola, sk Inga Vāvere
49. Mareks Ziemelis 6.kl., Privātsākumskola „Varavīksne”, sk. Ingvilda Parfjonova
50. Tanita Neilande 3.kl., A.Spāģa Dunalkas pamatskola, sk. Gunda Melvere
51. Megija Varkale 4.kl., A.Spāģa Dunalkas pamatskola, sk. Gunda Melvere
52. Viktorija Dudka, 6.g., PII „Margrietiņa”, sk. Dace Iesalniece
53. Alise Emīlija Bergsone, 5.g., Liepājas Kristīgā p.i.i., sk. Signe Paula
54. Elīza Putniņa un Elza Treilība, 4.g., PII „Mazulītis”, sk. Vijana Eiha
55. Kirils Bondarevs un Jaroslavs Furss, 4.g., PII „Stārķis”, sk. Marina Dubko
56. Raivis Kalējs, 5.g., Liepājas Kristīgā p.i.i., sk. Signe Paula
57. Kate Putniņa, 4.g., PII „Mazulītis”, sk., Vijana Eiha
58. Tomass Beķeris, 3.g., PII „Saulīte”, sk. Sigita Kleina
59. Elza Vasile 4.g., PII „Saulīte”, sk. Linda Leja, Dace Žāže
60. Adrians Henrijs Timbars 5.g., PII „Sauleszaķis”, sk. Dina Huska
61. Valters Aniņš 6.g., PII „Sauleszaķis”, sk. Anda Lanka
62. Elīza Meiere 6.g., PII „Margrietiņa”, sk. Anta Ķikale
63. Rafaels Strjuks 5.g., PII „Liepiņa”, sk. Anita Matule
64. Gerda Langle 6.g., PII „Rūķītis”, sk. Arta Salmiņa
65. Ieva Bergholce 5.g., PII „Rūķītis”, sk. Guna Judina
66. Viktorija Šuļgana 4.g., PII „Liesmiņa”, sk. Svetlana Ļeonova
67. Kristīne Millere 5.g., PII „Gailītis”, sk. Inga Kuzņecova
68. Alekss Šmēdiņš 5.g., PII „Rūķītis”, sk. Daila Lankovska
69. Līva Frienberga 6.g., PII „Sprīdītis”, sk. Evija Putniņa
70. Anastasija Prokopenko 6.g., PII „Pienenīte”, sk. Veronika Belousova, Lyusya Ostapets
71. Agnese Sidorova 5.g., PII „Delfīns”, sk. Inguna Grīsle
72. Aleksa Dubinska 5.g., PII „Dzintariņš”, sk. Liene Lejmalniece, Sintija Cāle
73. Angelina Jansone 5.g., spec. PII „Gulbītis”, sk. Tatjana Ciganova
74. Skārleta Čiževska 5.g., PII „Gulbītis”, sk. Inta Kuplā
75. Tīna Mīlberga, 3.klase, LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
76. Annija Inga Reinholce, 9.g., LBJC „Spārni”, skolotāja Daiga Stūre
77. Grieta Griezīte, 13.g., LBJC „Spārni”, sk. Daiga Stūre
78. Poļina Bitskaja, 6.g., LBJC „Laumiņa”, sk. Indra Bunka
79. Evelīna Benusevica, 4.kl., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
80. Alise Cibuka, 9.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
81. Elizabete Barone, 9.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
82. Beate Katrīna Doniņa, 7.g., LBJC „Spārni”, sk. Daiga Stūre
83. Jēkabs Būns, 5.g., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
84. Dāvids Vizulis, 13.g., LBJC „Spārni”, sk. Daiga Stūre
85. Rūdolfs Viktors Logoikins, 8.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
86. Toms Grābants, 11.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
87. Viktorija Mangale, 4.kl., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
88. Dana Lazova, 4.kl., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
89. Kitija Putāne, 7.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
90. Daniels Zatravins, 4.kl., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
91. Monta Heidemane, LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
92. Ieva Bērziņa, 8.g., LBJC „Spārni”, sk. Daiga Stūre
93. Annija Siksna 9.g., LBJC „Vaduguns”, sk., Agnese Akerfelde
94. Emīls Vizulis 9.g., LBJC „Spārni”, sk. Daiga Stūre
95. Amanda Nīmante, 9.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
96. Elisa Bērziņa, 3.kl., LBJC „Spārni”, skolotāja Inga Auziņa
97. Rūdis Šalajevs 7.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
98. Laura Gēce 1.klase, LBJC „Spārni”, sk. Inga Auziņa
99. Kristiāna Martinova 9.g., LBJC „Labie draugi”, sk. Kristīna Homenko
100. Krista Jansone 10.g., LBJC „Vaduguns”, sk. Vineta Bērziņa


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv