Iespēja apgūt vācu un spāņu valodas neformālā vidē

Iespēja apgūt vācu un spāņu valodas neformālā vidē

Bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi” piedāvā ikvienam interesentam apgūt vācu un spāņu valodu pamatus neformālās valodu nodarbībās. Kā arī praktizēt savas jau esošās valodu zināšanas, komunicējot un diskutējot ar jauniešiem, kuriem tā ir dzimtā valoda. Nodarbības vadīs Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Vācijas un Spānijas. Jaunieši darbojas biedrībā programmas „Erasmus+” ietvaros. Nodarbības ir bez maksas, un tās notiks Klaipēdas ielā 96a („Liepājas Jauno Vanagu” telpās, ieeja no jūras puses). Spāņu valodu būs iespēja apgūt katru ceturtdienu (sākot ar 20.11.2014.) plkst.18:00, savukārt vācu - trešdienās tajā pašā laikā.


Ārvalstu brīvprātīgie kopā ar latviešu jauniešiem piedāvā apmeklēt arī brīvā laika nodarbības, kuras notiks katru sestdienu „Liepājas Jauno Vanagu” telpās. Šīs nodarbības būs gan radošas, gan varēs arī iesaistīties diskusijās un kopīgi palīdzēt veidot nākamās tēmas. Protams, ka neizpaliks arī jautrība un smiekli.
Uz šīm nodarbībām tiek laipni aicināti jaunieši divās vecuma grupās - 10-14 gadus veci, un sākot no 15 gadiem uz augšu.
Ar sīkāku programmu, laikiem un pasākumu tēmām var iepazīties LJV mājaslapā - www.liepajasjv.lv, sadaļā „Mēs piedāvājam”, vai pa tel.27090307.

Žigimants Krēsliņš
BJB „Liepājas Jaunie Vanagi”
Ārlietu sekretārs
27090307


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv