DALP 5. vidusskolas skolēni skrien krosu kopā ar HK Liepāja hokejistiem

DALP 5. vidusskolas skolēni skrien krosu kopā ar HK Liepāja hokejistiem

DALP 5. vidusskolas skolēni kopā ar HK Liepāja hokejistiem vienojās kopīgā krosa skrējienā, kura distance bija 3 km. Šis pasākums tika organizēts DALP 5. vidusskolas Erasmus+ projekta „Skola kustībā: priekam un labai veselībai” ietvaros.


Projekta mērķis ir veicināt skolēnu veselīgu dzīvesveidu un iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs. Šī bija pirmā no projekta aktivitātēm, kas paralēli notika visās projekta partnervalstīs (Latvijā, Spānijā, Itālijā un Turcijā). Fotogrāfijas no šī pasākuma tiks demonstrētas pirmajā partneru tikšanās reizē Spānijā no š.g. 21. līdz 27. martam, kurā piedalīsies 2 skolotāji un 10 skolēni no skolas.
„Man bija patīkami iesaistīties šajā pasākumā kopā ar savu klasi, jo skolēniem bija ļoti pozitīva attieksme un visa skrējiena laikā skolēni varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs un pievienoties skrējienam distances noslēguma posmā. Vislielākā motivācija skolēniem iesaistīties šajā pasākumā bija tā, ka varēja skriet kopā ar HK „Liepāja” hokejistiem. Uzskatu, ka šādi pasākumi ir nepieciešami un veicina jauniešu interesi par sportiskām aktivitātēm,” saka 4. a klases audzinātāja Ināra Knitnere.
Erasmus+ ir Eiropas Komisijas apstiprinātā Eiropas Savienības izglītības, jaunatnes un sporta atbalsta programma, kura sāka darboties 2014. gadā.

Informāciju sagatavoja:
DALP 5. vidusskolas projektu vadītājs
Agnis Timermanis
tālr. 26998139
e-pasts: agnis.timermanis@gmail.com


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv