Liepājas 8.vidusskolā atjaunots mājas lapas dizains

Liepājas 8.vidusskolā atjaunots mājas lapas dizains

Liepājas 8.vidusskolas IT daļas speciālisti atjaunojuši skolas mājas lapas dizaina izskatu, kas pielāgots Liepājas pilsētas domes grafiskās identitātes vadlīnijām. Sadarbībā ar dizaineri Jāni Beķeri jau pagājušā gadā skolai tika izstrādāts jauns mūsdienīgs paraugs skolas pateicībām un atzinības rakstiem, un kā atzina Liepājas 8.vidusskolas IT daļas speciālists Arnis Juzups pavisam nejauši radās doma arī skolas mājas lapu pielāgot kopīgam Liepājas pilsētas stilam.Skolas mājas lapas sadaļas 2014.gadā tika pārplānotas saturiski un izstrādāta jauna attēlošanas struktūra. Šā gada pavasarī iecerēts veikt vēl dažas izmaiņas - aktīvāk publicēt jaunākās ziņas par skolas dzīvi un Liepājā notiekošo. Šajā gadā iecerēts izveidot "virtuālo pastaigu" par skolas ēku. Sadarbībā ar skolas līdzpārvaldi plānots aktualizēt sociālo portālu pielietojumu: "twitter sienu" mājas lapā.
Mājas lapā pēdējos gados apmeklējuma statistika ir pieaugusi, visaktīvāk jaunumu sadaļai seko līdzi vecāki, par ko tiek saņemtas atsauksmes gan no pašiem vecākiem, gan bijušajiem absolventiem. Skolēniem vairāk interesē ikdienas stundu izmaiņas. Vidējā statistika pēdējos gados apmēram 2300 skatījumi mēnesī.

Kā atzīst Arnis Juzups, lapas pilnveidē ir vēl uz ko tiekties, piestrādājot pie dažiem tehnoloģiskiem risinājumiem un uzlabojumiem, satura pilnveides, lai tā būtu plašs un mūsdienīgs informācijas avots.
Šodien skolā noslēdzas arī konkurss skolotājiem „Mans ieguldījums skolas attīstībā”, kura mērķis bija pilnveidot skolotāju darbu ar jaunām idejām, inovācijām, radošumu un attīstīt skolotāju sadarbības prasmes izglītības iestādes darba organizēšanā, to publiskojot skolas mājas lapā.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv