Par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai notiks „Radošuma dienas” izglītības iestādēs

Par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai notiks „Radošuma dienas” izglītības iestādēs

No 9. līdz 18. martam par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai Liepājas skolās, profesionālās izglītības iestādēs un bērnudārzos notiks „Radošuma dienas” , kuras Izglītības pārvalde rīko jau trešo gadu sadarbībā ar mācību priekšmetu metodiskajām apvienībām, Liepājas bērnu un jaunatnes centru un Liepājas skolēnu domi – šogad ar mērķi rosināt radošumu bērnos un jauniešos.


Izglītības pārvalde Liepājas pilsētas izglītības iestādes aicina piedalīties astoņās dažādās radošās aktivitātēs.
”Citādā mācību dienā”, kura pērn guva vislielāko atsaucību, izglītības iestādes atkal plāno vienu dienu pavadīt citādā veidā - radoši un interesanti ar darbnīcām, savādākām stundām, spēlēm, tikšanām u.t.t.
Tiks veidota kopēja radošo darbu grāmata „Atzīšanās mīlestībā pilsētai...” – ar pasakām, dzejoļiem, esejām, teikām, stāstiem, dziesmām, zīmējumiem, kura taps no skolēnu labākajiem un interesantākajiem darbiem. Tie jāiesūta līdz 12. martam elektroniskā veidā Aelitai Jankovskai uz e-pastu: aelita.jankovska@liepaja.edu.lv
Savukārt pirmsskolas izglītības iestādes veidos radošo darbu izstādi „Izspēlē Liepāju zem liepas!”.
Būs arī foto izstāde „Liepājai – 390”, kuru izglītības iestādēs veidos no skolēnu fotogrāfijām. Izglītības iestādes arī aicinātas veidot rotājumu svētkiem, noformējot 1. stāva gaiteņu vai klašu logus, kokus pie skolas utt.
17. martā plkst.16.00 LOC Tango zālē notiks skolu dziesmu kari “Dziedi Liepājai!”. Tajos piedalīsies sešu izglītības iestāžu izveidotie kori 16-20 skolēnu sastāvā no dažādām klasēm, kuri izpildīs dziesmu par Liepāju. Korim jābūt ar savu nosaukumu un vienotā noformējumā Liepājas noskaņās.
Radošuma dienas noslēgsies 18.martā plkst.12.00 J.Čakstes laukumā ar Flashmob akciju „Sadosimies rokās, liepājniek!”, kurā kopīgā dziesmā Liepājai vienosies izglītības iestāžu bērni un pedagogi.
Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs 6.martā plkst.13.00 struktūrvienībā „Laumiņa” rīkos zīmēšanas konkursu „Katram Liepājas putnam savu māju” 2.-12.klašu skolēniem, bet 11. martā plkst.16.00 - erudīcijas konkursu un orientēšanās sacensības vidusskolēniem „Es mīlu Tevi, Liepāja!” Jauniešu mājā.
10. martā plkst. 14.00 Liepājas A. Puškina 2.vidusskolā valodu metodisko apvienību pedagogi rīkos konkursu-valodu pēcpusdienu „Valodu krāsainā pasaule”, lai rosinātu interesi par valodām un to daudzveidību. Konkursā piedalīsies 6. klašu skolēni, kuriem sagatavoti praktiski uzdevumi četrās valodās.
Izglītības iestādes par dalību “Radošuma dienās” tiks apbalvotas 17.martā LOC Tango zālē – koru konkursa noslēgumā.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob.t.29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
www.lip.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv