Notiek džeza meistarklases

Notiek džeza meistarklases

Ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu no 2014.gada rudens Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā tiek īstenots projekts “Džeza un populārās mūzikas meistarklases”. To ietvaros Liepājā ar savu pieredzi jau dalījušies pianists un aranžētājs Juris Kļava, rokmūzikas vēstures pārzinātājs Ivars Godmanis, pianists un pedagogs Raimonds Petrauskis, balss un elpas treneris Arturas Burke, kā arī džeza saksofonists Renārs Lācis. Līdz marta vidum vēl tiks īstenotas trīs meistarklases – divas pie Indriķa Veitnera un vienas pie Valda Bernhofa.5. un 6.martā Liepājas mūzikas vidusskolā meistarklases vadīs Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas docents Indriķis Veitners. Ceturtdienā – 5.martā pasniedzēja darbs pamatā būs vērsts uz bigbendu - tā rašanās vēsturi, attīstību, vietu Latvijā. Dienas otrajā pusē Indriķis Veitners praktiski darbosies ar Melngaiļskolas Big Band. Savukārt piektdien, 6.martā mūziķis stāstīs par džeza mūzikas attīstību Latvijā – par pirmajiem celmlaužiem, pazīstamākajiem mūziķiem, stiliem utt. Meistarklases tiks noslēgtas ar praktisku bigbenda pūtēju grupas darbu.
Dalība meistarklasēs ir bezmaksas. Pedagogi par piedalīšanos tajās saņems apliecību par profesionālo kvalifikācijas pilnveidi.
Visa informācija, kas saistīta ar meistarklasēm atrodama mājas lapā www.liepajasmuzikasvidusskola.lv sadaļa “Meistarklases”.

Irita Kalēja
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola
metodiķe


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv