Zīmēšanas konkurss „Katram Liepājas putnam savu māju” pulcē 118 dalībniekus

Piektdien, 6. martā Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa” notika zīmēšanas konkurss par godu mūsu pilsētas 390. dzimšanas dienai. Konkursa dalībnieku uzdevums bija 80 minūtēs uzgleznot pilsētas mazākos iemītniekus putnus.Konkursa šī gada tēma bija „Katram Liepājas putnam savu māju”- eļļas pasteļa glezniecības tehnikā pievēršot uzmanību pilsētas ievērojamākajām vietām, videi, detaļām. 

Šis konkurss skolēnu vidū ir kļuvis ļoti populārs, jo konkursa organizatori katram dalībniekam ar atbalstītāju palīdzību bija sarūpējuši balviņas. Šogad konkursu atbalstīja „Liepājas papīrs”, „Laima” un „Cido”. 
Konkursa mērķis ir attīstīt mūsu pilsētas bērnos piederības sajūtu savai pilsētai, satuvināt Liepājā darbojošos bērnu klubiņus – „Labie draugi”, „Pēcskola” un „Pa-pusei”, kā arī tiek aicināti vispārizglītojošo skolu 2.-12.klašu skolēni un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra zīmēšanas pulciņu dalībnieki.
 Darbus vērtēja četrās vecuma grupās.
2.-3.klašu grupā;
1.vietu ieguva – Katrīna Asberga, Liepājas J.Čakstes 10 vidusskola.
2.vietu ieguva – Izabella Anna Liepiņa – Liepājas DALP 5 vidusskola
3.vietu ieguva – Ance Liepa, LBJC klubiņš „Labie draugi”
4.klašu grupā;
1.vietu ieguva – Karīna Bačmanova, Liepājas centra sākumskola
2.vietu ieguva – Dārta Vucena, Liepājas centra sākumskola
3.vietu ieguva – Valērija Radionova, Liepājas 15 vidusskola
5.-6.klašu grupā;
1.vietu ieguva – Paula Leismane, Liepājas centra sākumsskola
2.vietu ieguva – Santa Alundere, Liepājas 8 vidusskola
3.vietu ieguva – Gustavs Kārlis Heinsbergs, Liepājas centra sākumsskola
7.-12.klašu grupā;
1.vietu ieguva – Samanta Čepukaite, Liepājas BJC pulciņš „Brāļi, māsas – krāsas!”
2.vietu ieguva – Megija Valtere, Liepājas BJC pulciņš „Brāļi, māsas – krāsas!”
3.vietu ieguva –Anna Lapina, Liepājas BJC pulciņš „Brāļi, māsas – krāsas!”

Šogad uz konkursu bija ieradušies 118 dalībnieki. Darbus vērtēja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības „Spārni” vadītāja Dace Rozenbaha, vizuālās mākslas metodiķe Ineta Klāsone, vizuālās mākslas pulciņa skolotājas Daiga Stūre, Kristīne Homenko, keramikas darbnīcas skolotāja Kristīne Vizbule. Labākie darbi tiks izstādīti LOC foajē. Izstādi varēs apskatīt no 12. marta.

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra metodiķe: Dace Tetere


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv