Izsludināts izglītības projektu konkurss

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde izsludina izglītības projektu konkursu 2015.gadam un aicina iesniegt projektus līdz šā gada 15.aprīlim. Par šā gada prioritātēm noteikti projekti, kuri veicinātu izglītības kvalitātes procesu attīstību Liepājā un darba tirgū noderīgu prasmju apguvi bērniem un jauniešiem.


Konkursā var piedalīties tikai tās juridiskās personas, kas nav pašvaldību un valsts iestādes vai pašvaldību un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, kas ir reģistrētas Uzņēmuma reģistrā.
Pašvaldības līdzfinansējumu piešķir līdz 75% apjomā no iesniegtā projekta kopējās budžeta summas. Piešķirtā līdzfinansējuma apjoms nevar būt mazāks par 71 eiro un lielāks par 2134 eiro.
Pašvaldība šogad izglītības projektu līdzfinansējumam atvēlējusi 17 000 eiro.
Projektus var iesniegt līdz 15.aprīlim pulksten 16:00 Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes 15.kabinetā, darba dienās no pulksten 10.00- 16.00.
Konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas iespējams lejuplādēt Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv, sadaļā – Projekti, saņemt personīgi pārvaldē 16.kabinetā , kā arī elektroniski, rakstot uz e-pastu: ilze.cebere@liepaja.edu.lv. Papildus informācija pa tālr. 634 89137.

Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv
Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv