Projekta veiksmīgs turpinājums

Projekta veiksmīgs turpinājums

Ziema Liepājā ir atnākusi ar biezu sniegu un diezgan ievērojamu salu, bet ERAF līdzfinansētais projekts „Liepājas Speciālās internātpamatskolas infrastruktūras un aprīkojuma uzlabošana” veiksmīgi turpinās.

Laikā periodā no oktobra līdz decembra vidum skola ir saņēmusi jaunu aprīkojumu darbmācības kabinetam, kur piegādes veica SIA „Metro E.K.R.” Pateicoties jaunajiem darbagaldiem un dau dzfunkcionālajai iekārtai zēni varēs izgatavot daudz vajadzīgu un derīgu lietu. Tā pašreiz notiek internāta guļamistabu skapīšu atjaunošana. Zēni izgatavo soliņus.

Ir noslēgts līgums par rotaļu laukuma aprīkošanu. Rotaļu laukumu ar jaunām iekārtām un šūpolēm aprīkos SIA „Vision House”. Notiek līgumu saskaņošana ar SIA „Bitman” par mājturības un dzīves mācības kabineta aprīkošanu ar mēbelēm. Problēmas radīja, tas, ka nepieciešamā virtuves mēbeļu iekārta ir nestandarta, līdz ar to bija grūtības atrast piegādātāju, kurš uzņemtos izgatavot šādu nestandarta iekārtu, jo, lai to izdarītu ir jāpārkārto visa ražošanas iekārta, jāpārprogrammē darbagaldi. Pašlaik notiek iepirkums par būvniecības darbu veikšanu Speciālās internātpamatskolas vajadzībām.

proj_specskola_1

proj_specskola_2

proj_specskola_3

proj_specskola_4


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv