Skolu kori sacenšas par godu Liepājai

Skolu kori sacenšas par godu Liepājai

17. martā Liepājas olimpiskā centra Tango zālē par godu Liepājas 390. Dzimšanas dienai notika skolu koru kari “Dziedi Liepājai!”, lai noskaidrotu, kura skola var lepoties ar skanīgāko un atraktīvāko kori.


Koru karos piedalījās sešu izglītības iestāžu kori 16-20 skolēnu sastāvā no dažādām klasēm, kuri izpildīja Liepājai veltītas dziesmas. Bija gan Liepājas komponistu dziesmas, gan citu Latvijas autoru dziesmas. Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola uzstājās ar pašu sacerētu dziesmu “Ceļš uz mājām”, kura šajā reizē piedzīvoja pirmatskaņojumu.
Koru uzstāšanos vērtēja kompetenta žūrija – Bērnu un jaunatnes centra metodiķis Juris Ločmelis, mūzikas metodiskās apvienības vadītāja Iveta Logina, vokālās studijas “Allegria” vadītāja Irēna Karpa un Liepājas skolēnu domes prezidente Katrīne Krūmiņa. Korus aktīvi atbalstīja arī līdzjutēji.
Kora karu Grand Prix ieguva J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas koris ar liepājnieku Guntara Rača un Ulda Marhiļēviča dziesmu “Tava sirds ir manas mājas”, 1. vietu – Liepājas Valsts 1. ģimnāzija ar dziesmu no ansambļa “Zodiaks” repertuāra “Pūt, vējiņi”, 2. vietu – Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas koris ar pašu komponētās dziesmas pirmatskaņojumu, trešo – Liepājas 8. vidusskolas koris ar Guntara Rača un Ulda Marhiļēviča dziesmu “Iedomājies”.
Uzvarētāji balvā saņēma Izglītības pārvaldes Pateicības rakstus un īpaši šim notikumam par godu izgatavotus kausus.

Gunta Jākobsone,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob.t.29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
www.lip.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv