Projekta virzība

Projekta virzība

Darbi Klaipēdas ielā 94 ir gandrīz pabeigti, telpas ir ieguvušas jaunu izskatu un elpu. Paši priecīgākie, protams, par šīm pārmaiņām ir Liepājas speciālās internātpamatskolas skolēni un personāls. Mājturības kabinetā ir uzstādītas īpašas darba virsmas ar maināmu augstumu – tā, lai tās būtu pielāgojamas jebkura auguma bērnam un bērniem ratiņkrēslā. Darba virsmas ar iebūvēto plīts virsmu augstums ir īpaši piemērots bērniem ratiņkrēslā.

Savu viedokli aicināju izpaust arī pašiem skolēniem - Kristaps ir 13 gadus jauns 5. klases skolēns, Endijam ir 14 gadi un viņš mācās 7. klasē, Emīlam arī ir 14 gadi un viņš mācās 7. klasē, Zelmai ir 18 gadi un viņa mācās jau 9. klasē.

Bērni ar aizrautību stāsta, cik ļoti viņam patīk jaunais mājturības kabinets. Jaunas telpas radot vēlēšanos iemācīties kaut ko jaunu, iegūtās prasmes un zināšanas bērni izmantojot arī mājās. Viņi ļoti labprāt izmanto iespēju pašiem mazgāt un gludināt veļu. Darbošanās jaunajās telpas notiekot draudzīgi un visiem pietiekot vietas, neesot grūstīšanās un spiešanās. Bērni ir priecīgi, ka tagadējās telpas ir daudz gaišākas un plašākas kā vecās telpas. Kristaps īpaši piemin vecā kabineta slikto grīdu un ir priecīgs par jauno. Ir prieks arī par jauno gaiteni, kas tagad ir gaišs, patīkams un piemērots bērniem, kas pārvietojas ratiņkrēslā. Bērni savā atklātībā gan piebilst, ka pēc viņu domām remonts esot bijis ļoti ilgs un skaļš, tomēr jauno, izremontēto telpu dēļ  ir bijis vērts paciesties.

Māra Ieraga

zime_11_1

zime_11_2

proj_special_11_1

proj_special_11_2

proj_special_11_3

proj_spec_virziba_1_11

proj_spec_virziba_2_11

spec_rem_01

spec_rem_02

spec_rem_03

spec_rem_04

spec_rem_05

spec_rem_06

spec_rem_07

spec_rem_08

spec_rem_09

spec_rem_10

spec_rem_11


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv