"Kaķis un suns" - kolorītākā festivāla izrāde

Aprīlī Liepājas bērnu un jaunatnes centra teātra studija “Karlsona bagāža” un leļļu teātris “Pifs” piedalījās VIII Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivālā “…nu es iešu un iešu!”. Liepājnieki uz Valmieru aizveda divas izrādes: Ināras Šteinbergas pasāka “Kaķis un suns” teātra studijas “Karlsona bagāža” izpildījumā (režisore Marita Lūriņa-Stelmakere), kā arī “Cita Alise Brīnumzemē” LBJC leļļu teātra “Pifs” izpildījumā (režisore Arta Strakša).“Kaķis un suns” teātra studijas “Karlsona bagāža” saņēma atzinību kā kolorītākā festivāla izrāde.


Pēc brauciena visi mākslinieki noguruši, bet ļoti gandarīti atgriezās mājās, saņēmuši gan skatītāju, gan žūrijas ļoti atzinīgus vērtējumus par spēlētprieku. Jauno aktieru sniegumu abas dienas vērtēja bērnu un jauniešu žūrija. Katra izrāde bija ar kaut ko īpaša, par ko jauniešu žūrija piešķīra atzinības rakstus. Žūrija atzīmēja, ka festivālā interesantas interpretācijas piedzīvoja visiem labi pazīstamās pasakas, tās atdzīvojās krāšņās izrādēs, t.sk. leļļu teātra “Pifs” izrāde „Cita Alise Brīnumzemē”.
Jauniešu žūrija vērtēja ne tikai izrādes kopumā, bet arī aktierus atsevišķi. No liepājniekiem atzinību un specbalvu ieguva Sendija Kaprānova no “Karlsona bagāžas” kā labākā otrā plāna aktrise izrādē „Kaķis un suns”. Suns un kaķis” liepājniekiem būs iespēja noskatīties 30.maijā Jūrmalas parkā Ģimenes svētkos Liepājā, kā arī baudīt leļļu teātra “Pifs” izrādi.
Skatītājus priecēja kolektīvi no 12 dažādām Latvijas vietām. Abās festivāla dienās kopā varēja noskatīties 23 interesantas izrādes.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv