Par Eiropas dienas pasākumu „Nepaej garām!”

7.maijā Liepājas pilsētas skolas sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi, Europe Direct informācijas centru un Bērnu un jaunatnes centru organizē izzinošu spēli par Eiropas Savienības valstu vēsturi, ģeogrāfiju, tradīcijām, kultūru, mākslu, nacionālo virtuvi, sportu un valodām.


Komandas piestās 10 kontrolpunktos pilsētas centra skvēros un laukumos. Starta sākums 13.10 no Rožu laukuma , ceļojums turpināsies , piestājot pie Universitātes, Gājēju ielā, Čakstes laukumā, K.Ukstiņa ielā pie Liepājas Valsts tehnikuma, rokkafejnīcas laukumā, kur būs jāveic dažādi uzdevumi un jāparāda sava erudīcija par ES valstīm. Noslēgumā komandas pulcēsies Jauniešu mājā.
Spēlē piedalīsies 24 komandas no pilsētas skolām un galvenais mērķis ir aktualizēt un atgādināt, ka Latvija šī gada 1.pusgadā ir prezidējošā valsts ES padomē, rosināt novērtēt šī notikuma nozīmi, kā arī izzināt Eiropas tautu kultūru un vēsturi.
Pasākumu atbalsta Liepājas Izglītības pārvalde,Europe Direct informācijas centrs Liepājā, Liepājas Olimpiskais centrs un Bērnu un jaunatnes centrs.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv