3. pamatskolā atklāts skolas radio

3. pamatskolā atklāts skolas radio

Pirms 120 gadiem 7. maijā zinātnieks Aleksandrs Popovs nodemonstrēja pirmo radiouztvērēju. Savukārt Liepājas 3. pamatskolā 2015.g. 7.maijā svinīgi tika atklāts skolas radio. Ideja par radio mezgla ierīkošanu brieda jau sen. Taču šo labo un interesanto ieceri nebija iespējas īstenot, jo vienkārši trūka finanšu, lai varētu iegādāties nepieciešamo aparatūru.


Tādēļ dažu skolotāju radošais gars un neizsmeļamā enerģija palīdzēja izstrādāt, iesniegt projektu „Labie Darbi” fonda konkursam. Visu februāri notika aktīva balsu vākšana, kurā piedalījās gan skolas skolotāji, gan skolēni, gan vecāki, uzrunājot un aicinot balsot par mūsu projektu. Šajā procesā tika ieguldīts liels, neatlaidīgs darbs, kas vainagojās ar panākumiem. Pateicoties dalībai un uzvarai „Labie Darbi” projektu konkursā, mums radās iespēja iegādāties vajadzīgo aparatūru, kura nodrošinās radiomezgla, vokālās studijas darbu labā kvalitātē. Skolēniem ir radīta iespēja radoši, ar interesi, saturīgi pavadīt starpbrīžus un pēcstundu laiku, kā arī attīstīt savas spējas un talantu.
Svinīgo pasākumu atklāja skolas direktors Aleksandrs Kozičs, kurš izteica pateicību visiem projekta dalībniekiem un novēlēja plašu klausītāju auditoriju un veiksmi tik interesantā un aizraujošā darbā. Pasākumu noslēdza aktīvākās vokālās studijas dalībnieces A. Bambuļaka un K.Mehaņikova ar skaistu dziesmu.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv