Muzeju nakts Jauniešu mājā

Muzeju nakts Jauniešu mājā

Jau otro reizi muzeju naktī sevi pieteikusi arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja". Šogad par pasākuma vadmotīvu izvēlēts slavenais Raiņa dzejoļu krājums "Gals un Sākums", arī darbnīcas un to nosaukumi veltīti Raiņa un Aspazija daiļradei.Muzeju nakts ietvaros "Jauniešu mājā" aktivitātes notiks no pulksten 20:00 līdz pusnaktij.

No 20:00 līdz 20:30 apmeklētājiem būs iespēja noskatīties videostāstu par Raini un Aspaziju.Būs iespēja apskatīt arī Raiņa un Aspazijas foto retrospekciju.

No 20:45 līdz 21:45 būs iespēja baudīt Liepājas avangard rock grupas "Meklējot idejas esamību rodas sapratne" jeb "MIERS" koncertu.

No 22:00 līdz 22:30 Uzstāsies Ielu vingrotāji ar priekšnesumu „Gals un sākums", kura ietvaros skatītāji varēs gan paši izmēģināt dažādus vingrinājumus, gan vērot jauniešu paraugdemonstrējumus.

No 22:00 būs iespēja vērot gaismas instalāciju „Pastāvēs, kas pārvērtīsies" - Jauniešu Mājas Video skolas dalībnieku izveidoto video projekciju uz dižkoka.

No 22:30 darbosies Spray painting darbnīca „Sarkanā puķe", kur ikvienam interesentam būs iespēja iemēģināt savu roku gleznošanā ar krāsu baloniņiem spray painting entuziasta Sergeja Veļikova vadībā.

No 23:00 līdz 23:30 notiks teātra sporta priekšnesums „Brīvais stils" - improvizācijas šovs, kurā būs iespēja piedalīties arī pasākuma apmeklētājiem.

No 23:30 līdz 24:00 tiks demonstrēts videostāsts par Raini un Aspaziju no viena jaunieša personīgā redzespunkta, kas apvienots video materiālā un dzejas lasījumā.

Jauniešu Māju iespējams atrast Kungu ielas radošajā kvartālā - folkloras centra "Namīns" sētā. Tā pēc mājas modernizācijas atvērta 2013. gada vasarā un ikdienā piedāvā jauniešiem iespēju pilnveidoties dažādās neformālās mūzikas, valodu, teātra, video un citās nodarbībās.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv