Vidusskolēniem turpinās centralizētie eksāmeni

18. maijā ar centralizēto eksāmenu latviešu valodā un 21. maijā - matemātikā turpinās zināšanu pārbaude 12. klašu audzēkņiem. Eksāmeni noslēgsies 10. jūnijā ar centralizēto eksāmenu krievu valodā un literatūrā mazākumtautību skolēniem.


Lai saņemtu vidusskolas atestātu, šobrīd ir jākārto četri eksāmeni. Trīs no tiem ir obligāti – latviešu valodā, svešvalodā un matemātikā, bet viens eksāmens ir pēc skolēna brīvas izvēles.

Martā, pavasara brīvlaikā 12. klašu audzēkņi kārtoja centralizēto eksāmenu svešvalodās. Šis ir jau trešais gads, kad centralizētais eksāmens svešvalodās notika pavasara brīvlaikā - lai atvieglotu eksāmenu periodu maijā un jūnijā, kā arī lai skolēni ātrāk varētu saņemt sertifikātus. 

Šogad vispārizglītojošās skolās eksāmenus Liepājā kārto 494 12. klašu skolēni un 754 9. klašu audzēkņi.

9. klases izglītojamiem mācību gads beidzas 12. jūnijā, 12. klasēm - 19. jūnijā. Savukārt 1.- 8.klašu un 10.-11.klašu skolēni vasaras brīvlaikā dosies 29. maijā.

Centralizēto eksāmenu sertifikāti pamatizglītībā tiks izsniegti 12.jūnijā, bet centralizēto eksāmenu sertifikāti vispārējā vidējā izglītībā – 30. jūnijā.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv