Atbalstīsim savējos televīzijas šovā "Lai top!"

Atbalstīsim savējos televīzijas šovā

Svētdien, 24.maijā Melngaiļskolas Big Band un Zēnu koris brauks uz Rīgu, lai piedalītos pozitīvo emociju šova "LAI TOP" tiešraidē Latvijas Televīzijā. Šovā savus talantus un radošās spējas kopā ar svētku kolektīviem demonstrēs mūziķi Ralfs Eilands un Samanta Tīna, kā arī aktieris Viktors Ellers un biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

 
Raidījums "LAI TOP" izveidots gaidot XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus. Kopumā ir 6 raidījumi, pirmais jau notika 17.maijā. Katrā raidījumā piedalās 4 kolektīvi, ar kuriem kopā uzstājas pazīstamas personības. Raidījuma beigās ir skatītāju balsošana, kuras rezultātā ir viens uzvarētājs. Fināls notiks 21.jūnijā.
Otrajā "LAI TOP" raidījumā 24.maijā savus talantus un radošās spējas kopā ar svētku kolektīviem demonstrēs mūziķi Ralfs Eilands un Samanta Tīna, kā arī aktieris Viktors Ellers un biatlonists Andrejs Rastorgujevs.
Aicinām ikvienu liepājnieku skatīties raidījumu LTV1 kanālā svētdien, 24.maijā plkst.21:20 un atbalstīt savējos, balsojot par Liepājas priekšnesumu, kuru izpildīs aktieris Viktors Ellers, Liepājas mūzikas vidusskolas Zēnu koris un Melngaiļskolas bigbends!


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv