Karjeras nedēļā atver skolēniem durvis uz basketbola spēli

Karjeras nedēļā atver skolēniem durvis uz basketbola spēli

13.oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā notika Karjeras nedēļas pasākums sportā „Atver durvis uz basketbola spēli!”. Trīs 45 minūšu nodarbībās piedalījās 150 otro klašu skolēni no DALP 5.vidusskolas, 2.vidusskolas, 8.vidusskolas, 15.vidusskolas, Ezerkrasta sākumskolas un Centra sākumskolas. Nodarbību laikā skolēni iepazinās ar basketbola iesildīšanās vingrinājumiem, basketbola spēles pamatelementiem un jauniegūtās prasmes pielietoja jautrajās stafetēs.


Basketbola nodarbības 2. klašu skolēniem vadīja Rīgas „Kolibri” komandas treneris Matīss Rožlapa, un viņam palīdzēja basketbolisti no “Liepājas Lauvas/Triobet” komandas: Roberts Krastiņš, Arnolds Helmanis un Toms Leimanis, “Vega 1/Liepāja” spēlētājas: Selīna Meilus, Sabīne Lipe un Annija Ķergalve, LSSS audzēkņi: Rihards Rusanovs, Roberts Dergunovs, Dāvids Kokainis , un arī Liepājas talismans-”Liepājas Lauviņas”.
Aktīvās un prieka pilnās nodarbības noslēdzās ar kopīgu fotografēšanos. Katrs dalībnieks saņēma piemiņai īpašu „Basketbols aicina” T-kreklu.
Pasākums notika ar VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projekta ”Basketbols aicina” atbalstu. Šī Projekta mērķis ir ieraudzīt katrā bērnā talantu un motivēt viņu fiziskām aktivitātēm ikdienā; mērķtiecīgi, ar lielu interesi un patiesu prieku popularizēt basketbolu Latvijā.
Pasākuma rīkotāja, Liepājas sporta metodiskās apvienības vadītāja Biruta Tjurina: “Ja pēc nodarbībām nāca klāt bērni un jautāja, kur var uzsākt trenēties basketbolā- tad mērķis ir sasniegts!”Karjeras nedēļu Liepājā no 12. līdz 16. oktobrim rīko Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) un citiem sadarbības partneriem, kuru vidū ir Liepājas Universitāte, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola, Em.Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola, Nodarbinātības Valsts aģentūra, kā arī pilsētas uzņēmēji. Karjeras nedēļā laikā Liepājas jauniešiem ir iespēja piedalīties tādās aktivitātēs kā ekskursijas, radošās darbnīcas, konkursi, tikšanās ar uzņēmējiem un dažādu profesiju pārstāvjiem, pavārmākslas un modes šovi utt. Ar visiem Karjeras nedēļas pasākumiem Liepājā var iepazīties vietnē: www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela.

Par Karjeras nedēļu 2015

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties radošajās darbnīcās un konkursos, kā arī laimēt balvas. Šogad Karjeras nedēļas vadmotīvs ir “Atver profesijas durvis!”, galveno uzmanību veltot nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā.

Karjeras nedēļu no 12. līdz 16. oktobrim organizē VIAA sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros.

Šogad Karjeras nedēļa norisināsies vienlaikus 20 Latvijas pilsētās un novados: Rīgā, Cēsīs, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Rojā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Alūksnē, Saldū, Ogrē, Lielvārdē, Talsos, Tukumā, Dagdā un Preiļos.

Sīkāka informācija par pasākumiem šajās pilsētās un Karjeras nedēļu pieejama vietnē: www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.edu.lv
Papildu informācija:
Aelita Jankovska, Liepājas Karjeras nedēļas koordinators,
Mob.tālr. 26665047, e-pasts aelita.jankovska@


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv