Karjeras nedēļa Liepājas 3. pamatskolā

Karjeras nedēļa Liepājas 3. pamatskolā

Karjeras nedēļa ar lieliem soļiem virzās uz priekšu un Liepājas 3.pamatskolas skolēni seko tai līdzi. 13.oktobrī mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās pilsētas pasākumā „Robotu Lenijas un Zipija izaicinājums - piedzīvojums Datorikas pasaulē”, kurš notika Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā. Konkursā skolēni, kuri kopā ar Lēniju un Zipiju pildīja dažādus uzdevumus, piedalījās atraktīvās sacensībās un ielūkojās programmētāja profesijā. Pasākuma noslēgumā skolēni izmēģināja tādus izgudrojumus kā Google glasses un Rallija krēsls. Liepājas 3.pamatskolas 4. klases skolēni kopā ar savu datorikas skolotāju Annu Illišu ieguva 1. vietu!


Arī Liepājas reģionālo slimnīcu 13.oktobrī apmeklēja mūsu skolas skolniece, kurai izstāstīja par veselīgāko profesiju – fizioterapeitu. Ekskursijas laikā bija informācija par to, kur un cik ilgā laikā var apgūt fizioterapeita specialitāti un kādas tai ir nepieciešamas zināšanas.
Savukārt, 9. un 8. klases skolēni viesojās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā, kurā katram no skolēnam bija iespēja ielūkojies tekstilizstrādājumu dizainera profesijā un izgatavot T-kreklu ar savu dizainu.
Šodien bija interesanta un aizraujoša diena, bet rītdiena būs vēl interesantāka.

Jeļena Kovzeļeva, Liepājas 3.psk. dir.viet.audz.jaut.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv