Liepājas 3. pamatskolas “karjeristi” iepazīst bibliotekāra, arheologa un brīvprātīgā darbu

Liepājas 3. pamatskolas “karjeristi” iepazīst bibliotekāra, arheologa un brīvprātīgā darbu

Šodien Liepājas 3. pamatskolas 3. klases skolēni, turpināja savas gaitas profesiju pasaulē un līdz ar to devās uz Liepājas bērnu bibliotēku "Vecliepājas rūķis", kurā ne tikai uzzināja par bibliotēkas darba struktūru un bibliotekāra darba specifiku un ikdienu, bet arī apskatīja jaunieguvumus un tematiskās literatūras izstādi, kā arī apskatīja bibliotēkas krājumus un “slepenās” telpas, kurās parasti lasītājam ieeja ir aizliegta.


Savukārt, otrā un septītā klase iepazinās ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektori Gundegu Siltu un ar Liepājas Kanisterapijas komandas koordinatoru Ingaru Gudermani, un viņa suni Alfiju. Tikšanās laikā skolēni pārrunāja par atbildību pret dzīvniekiem, par dzīvnieku patversmi un par to, kāpēc tās ir pārpildītas, kā arī par brīvprātīgā darba labumu.
4. klases skolēniem tika organizēta ekskursija uz Grobiņas arheoloģisko ansambli. Ekskursijas laikā skolēni guva iespaidus par Grobiņas arheoloģisko ansambli, par vikingiem, viņu dzīvesveidu un tradīcijām, kā arī detalizēti iepazinās ar arheologa un gida profesijas pārstāvju ikdienu.

Jeļena Kovzeļeva, Liepājas 3.psk. dir viet.audz. darbā


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv