Karjeras nedēļā Liepājas Valsts tehnikums piedāvā izzinošus un “gardus” pasākumus

Karjeras nedēļā Liepājas Valsts tehnikums piedāvā izzinošus un “gardus” pasākumus

Karjeras nedēļā PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā” (LVT) gan skolēni, gan paši tehnikuma audzēkņi piedzīvoja daudz jaunu un interesantu sajūtu un emociju, demonstrējot un papildinot mācību procesā apgūtās prasmes – sākot no sevis sapošanas līdz gardiem, neredzētiem ēdieniem un skaistiem galda klājumiem.


Nedēļa iesākās ar kārtīgu sapucēšanos, kurā piedalījās gan puiši, gan meitenes. Pasākumā “Iegriez savu loku” tērpu stila speciālisti radīja savu māku iegriezt lokas un sapucēt puišus un meitenes. Lai iegūtu frizūras un dienas grimu, sanākušie bērni pacietīgi sēdēja rindā un gaidīja, skatījās, kā tiek uzposti skolas biedri. Lokas tika veidotas gan ar loku šķērēm, gan taisnotājiem, viss skolas pirmais stāvs smaržoja kā frizētava.
Visgaršīgākā Karjeras nedēļas diena bija otrdiena, kad notika pasākums “Mums garšo piens”, kas pulcēja ļoti lielu interesentu pulku. Garšīgs un izzinošs pasākums kopā ar “Siera klubu” un restorāna “Oskars” šefpavāru Rolandu, kurš degustēšanai bija sagādājis vairākus pārsteigumus – šokolādes musu, saldējumu un ceptu pienu. Tieši ceptais piens bija pārsteigums sanākušajiem, jo tā ir šefpavāra interpretācija un paša izdomāta recepte, ko nezināja neviens. Bet jāatzīst, ka bija ļoti garšīgi.
Paralēli skolā notika arī orientēšanās spēle, kur sanākušajiem bija jāzina gan dažādu valstu valūta, jāspēj norēķināties ar jauno LVT naudu. Savukārt pie mehatronikas skolotājas un audzēkņiem varēja redzēt, kā darbojas robots un kā pūst burbuļus, neizmantojot muti.
Trešdien LVT viesmīlības pakalpojumu audzēkņi bija parūpējušies par to, lai visi interesenti varētu redzēt, cik skaisti iespējams saklāt galdus dažādiem notikumiem. Audzēkņiem bija noteikta tēma, kam jāveido galda klājums, speciāla ēdienkarte, kurai atbilstoši tika izvēlēti trauki. Tēmas bija visdažādākās – kristības, dzimšanas dienas ballīte, tematiskais vakars, Ziemassvētku galda klājums. Sanākušie varēja novērtēt, kurš ir skaistākais un smelties idejas savām svinībām.

Ieva Skābarde
PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore
ieva.skabarde@lvt.lv
+371 20228250


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv