Bērnudārza "Dzintariņš" labie darbi

Bērnudārza

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus.Arī pirmsskolas izglītības iestāde "Dzintariņš" veicam dažādus labus darbiņus, tā iepriecinot citus un sevi.


"Sirsniņu," "Pūcēnu," "Knīpu un Knauķu," "Spārīšu" grupas palīdz kaķu un suņu patversmēm Liepājā, savācot tiem ikdienā nepieciešamas lietas un apciemojot. Atbalstām "Dr. Klaunu", lai veicinātu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Rīgā un reģionālo slimnīcu mazo pacientu atveseļošanos. Dakteris klauns palīdz padarīt patīkamāku bērnu ārstēšanās procesu. Sniedzām koncertu Liepājas pensionētiem skolotājiem. Skolotāja Laima nes gardus un veselīgus bumbierus saviem iestādes kolēģiem, tā iepriecinot un dodot iepēju uzņemt rudenīgo vitamīnu devu. Sniedzām koncertu Liepājas Reģionālajā slimnīcā, paliatīvās aprūpes nodaļā esošajiem pacientiem."Cālīšu," "Zaķēnu," "Mārīšu" grupas lasa ozolzīles. Pēc tam šo gardumu nodos medniekiem, kas ziemā cienās meža dzīvniekus."Taurenīšu" grupa iepriecināja vecos ļaudis Liepājas pilsētas veco ļaužu mājā, Ganību ielā, līdzi nesot dāvaniņas.
Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Īsti vietā ir dzejnieka Raiņa vārdi “Gūt var dodot, gūt var, ņemot dodot gūtais neatņemams.”
„Labo darbu nedēļa 2015” no 12. līdz 18. oktobrim tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

Guntra Lazdupe,

PII "Dzintariņš" vadītājas vietniece


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv