Seši pasaules kausi Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju dejotājiem!

Seši pasaules kausi Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju dejotājiem!

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra 87 mūsdienu deju dejotāji ar izciliem panākumiem atgriezušies no Starptautiskajām šova deju sacensībām, kuras notika Polijas pilsētā Mikolajki “Pasaules dejas nedēļas -2015” ietvaros. Bērnu un jaunatnes centra dejotāji startēja dažādās vecuma grupās un godam izcīnīja sešus pasaules līmeņa kausus.

Vecuma grupā children finālā, kur startēja bērni no 7-11 gadiem mūsdienu deju studija “Dzintari” (vadītāja Monta Sprūde izcīnīja kausu par 4.vietu, mūsdienu deju studija “Rotaļa” (vadītāja Aina Apene) izcīnīja kausu par 6. vietu un aerobikas deju grupa “Dzirkstelīte”( vadītāja Marina Zuntnere) ieguva kausu par 8.vietu.
Junioru grupā startēja Montas Sprūdes deju grupa “Dzintari” un finālā godam izcīnīja 4.vietu un saņēma kausu.
Deju studijas “Rotaļa” (vadītāja Aina Apene) lielās meitenes sagatavoja divus priekšnesumus un startēja kategorijā “mazā grupā “ un izcīnīja kausu par 2.vietu un kategorijā “lielā grupā” , kur arī saņēma kausu par 2.vietu.
Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju dejotāji jau otro reizi startē “Pasaules dejas nedēļā Mikolajkos”,kuru jau 15. gadu organizē Polijas deju federācija sadarbībā ar Starptautisko deju organizāciju.Dejotājus vērtēja akreditēta starptautiska žūrija. Šogad uz dejas čempionātu bija sabraukuši 3500 dejotāji no 20 valstīm, kuri dejoja dažādos stilos.Vēl joprojām vispopulārākie deju stili pasaulē ir disco un hip-hop.
Brauciens bija ļoti vērtīgs gan dejotājiem , gan skolotājiem ,jo tā bija unikāla iespēja redzēt tik daudz augsta līmeņa dejotājus, varēja smeltiem jaunas idejas un gūt jaunu pieredzi. Tagad jāturpina trenēties un gatavoties nakošajām sacensībām, kas februārī notiks Liepājā.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv