Atklās Raita Šaripo personālizstādi “Pilnīgs sviesC"

Šā gada 8.janvārī plkst. 18.00 Jauniešu mājā Kungu ielā 24 tiks atklāta bijušā Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņa Raita Šaripo personālizstāde. Raita Šaripo darbi vienmēr top pēkšņi un vienā momentā, tāpēc tie ir tik pārsteidzoši un ir vērts tos apskatīt.


Pats darbu autors šobrīd strādā viesu namā „Chillin”, Bernātos par saimniecibas daļas vadītāju. Viņš ir guvis pieredzi arī studentu padomes darba sēžu vadīšanā un darbībā, bijis studentu pašpārvaldes vadītājs. Raitis ir strādājis pie daudziem mārketinga un dizaina projektiem.
„Galvenais rosinātājs ir mākslinieks Guntis Otanķis. Es periodiski iegriežos viņa studijā Liepājas Mākslas un Dizaina vidusskolā. Lai nu kā, viņš bieži teica, ka darbi ir super labi, neparasti, skaisti un visādus līdzīgus komplimentus, kam es sākumā īsti neticēju, jo likās, ka taisu bezvērtīgu darbu. Tomēr viņš mani pielauza, lika sev drusku noticēt un te nu es esmu. Parasti es darbu sadedzinu vai izmetu, taču šoreiz izstādīšu,” stāsta Raitis.
Par saviem darbiem un to tapšanu Raitis saka: “Pati ideja...Tā rodas zibenīgi. Sasper mani, un tad galvenais to tikpat ātri piefiksēt jeb pieskicēt. Parasti idejas raisa vajadzība, tukšums un apkārtne.”
Personālizstāde būs apskatāma divas nedēļas „Jauniešu mājas” telpās katru darba dienu no plkst.10.00 – 20.00. Tās laikā ikviens varēs smelties iedvesmu un redzēt, ka ikviens spēj radīt mākslu, ja vien tam tic un ir pietiekams gribasspēks.

Laura Drulle,

"Jauniešu māja" praktikante

 


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv