Jauniešu māja “izies ielās”!

Jauniešu māja “izies ielās”!

Liepājas Jauniešu māja turpmāk katru pirmdienu plkst. 16.00 piedāvā jauniešiem iespēju doties pavadīt laiku ārpus telpām un aktīvā veidā iepazīt Liepājas dažādību. Jau 11.janvārī notiks pirmā aktivitāte, kurā “Jauniešu mājas” darbinieki kopā ar jauniešiem dosies uz Veco ļaužu dzīvojamo māju, lai kopā ar vecajiem cilvēkiem pavadītu laiku, spēlējot galda spēles.


Jauniešu mājā nolemts ieviest jaunu aktivitāti, kuras laikā pirmdienās jaunieši varēs doties pavadīt laiku ārpus telpām, katru reizi dodoties uz citu vietu. Šāda veida aktivitātes ir iespēja tiem jauniešiem, kuriem nav ar ko kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku, iegūt jaunus draugus un iespēju iesaistīties vērtīgos projektos, kā arī pavadīt laiku lietderīgi.
Pirmā aktivitāte notiks 11.janvārī, kur visi kopā dosies uz Veco ļaužu dzīvojamo māju, lai ar vecajiem cilvēkiem kopā nodotos galdā spēlēm.
“Vēlamies apciemot Veco ļaužu dzīvojamo māju, lai veicinātu dialogu starp dažādām paaudzēm, tādejādi rodot jaunas iespējas gan jauniešiem, gan arī mājas iedzīvotājiem,” saka “Jauniešu mājas” projektu vadītājs Roberts Grundmanis.
Nākamā aktivitāte notiks 18.janvārī, kad pēc jauniešu ieteikuma, ja laikapstākļi atļaus, plānota došanās uz Kūrmājas prospekta publisko slidotavu.
“Liepājas pilsēta nodrošina daudz un dažādu brīvā laika pavadīšanas iespēju, bet ne visiem jauniešiem ir kompānija ar ko kopā doties baudīt šīs iespējas. Mēs vēlamies mudināt jauniešus iziet no mājām un ieraudzīt dažādās iespējas, kas pastāv un nebaidīties tās izmantot, paralēli iegūstot jaunus draugus,” papildina Jauniešu mājas vadītāja Anna īviņa.
Kopīgā tikšanās vieta pirms katras aktivitātes ir Kungu ielā 24, Jauniešu mājā, no kuras arī plānots doties uz paredzēto vietu.

Sagatavoja: Laura Cane,
Jauniešu mājas praktikante


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv