Informatīvs pasākums "Modulārie sintezatori un kreativitāte skaņas sintēzē"

Piektdien, 15.janvārī plkst. 15.00 mūzikas vidusskolas semināru telpā Lielajā dzintarā notiks informatīvs pasākums "Modulārie sintezatori un kreativitāte skaņas sintēzē". Erica Synths dibinātājs Ģirts Ozoliņš visus interesentus pasākumā iepazīstinās ar skaņas sintēzes pamatprincipiem, modulāro sintezatoru darbību, to integrēšanu ar citiem instrumentiem un ekperimentālās mūzikas veidošanas iespējām.

Pasākuma ilgums apmēram 1,5-2 stundas. Dalība tajā bezmaksas.

Erica Synths (www.ericasynths.lv) ir vienīgais elektronisko mūzikas instrumentu ražotājs Latvijā, un uzņēmums specializējas galvenokārt modulāro sintezatoru moduļu izstrādē un ražošanā; mazliet vairāk kā gada laikā Erica Synths komanda ir izstrādājusi un ieviesusi ražošanā vairāk kā 40 dažādus mūzikas instrumentus. Erica Synths ir labi atpazīstams visā pasaulē, un 99,9% produkcijas tiek eksportēta. Starp uzņēmuma klientiem ir gan mūziķi amatieri, gan pasaulē atzītas elektroniskās mūzikas superzvaigznes.
Modulārie sintezatori nodrošina praktiski neierobežotas iespējas skaņas sintēzē un tās apstrādē, kā arī kreativitātei gan veidā, kā skaņa tiek radīta, gan veidā, kā tiek veidotas mūzikas performances. Modulārie sintezatori lielisks kreativitātes veicināšanas avots ne tikai mūziķiem, bet jebkuram radošam cilvēkam, un lielisks hobijs, lai uzturētu sevi radošā formā.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv