Jaunieši apciemo vecos ļaudis

11. janvārī Jauniešu mājas darbinieki kopā ar jauniešiem devās apciemot Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā 135/141, kur kopā ar tās iemītniekiem nodevās galda spēlēm. Apmierināti bija gan mājā dzīvojošie ļaudis, gan tās ciemiņi.
“Ieraugot, kā vecajiem ļaudīm iemirdzās acis redzot mūs, bija neaprakstāmi patīkami,” saka Laura Cane, Jauniešu mājas praktikante.Pie katra galdiņa notika liela rosība, ikviens bija pievērsies kādai galda spēlei, bet visiecienītākā spēle, ap kuru pulcējās visvairāk stiprā dzimuma pārstavju, bija novuss. Tur spēlētgribētāji izveidoja nelielu rindu. Interesanti bija uzzināt, ka tam arī ikdienā ir vislielākā piekrišana ne tikai kungu vidū, bet arī dāmām, kuras bieži vien labprāt uzspēlē.
Laiks paskrēja nemanot, kad jauniešiem jau vajadzēja doties prom. “Priecājos, ka jaunieši ieradās mūs apciemot. Šeit dzīvo dažādi cilvēki, bet trūkst tādu cilvēku ar ko varētu vienkārši parunāt,” papildina mājas iedzīvotāja Ārija. Kā atzina jaunieši, arī viņi labprāt šeit ieradīsies vēl, jo pavadītais laiks bija tā vērts, un tā bija iespēja izdarīt ko labu ne tikai sev, bet arī citam.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv