Atklās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu izstādi “Māksla un mūzika”

Atklās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu izstādi “Māksla un mūzika”

No 3. februāra līdz 3. martam Liepājas Emiļa Melngaiļa Mūzikas vidusskolas jaunajās telpās koncertzālē “Lielais dzintars” būs apskatāma izstāde "Māksla un mūzika". Tajā apkopoti spilgtākie šīs tēmas ietvaros tapušie LDMV audzēkņu darbi: Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas 3. kursa audzēkņu veidotie vecmeistaru gleznu foto “rimeiki” un 4. kursa Multimediju un Reklāmas dizaina izglītības programmu audzēkņu animācijas.

 

Priekšnosacījums vecmeistaru foto “rimeiku” idejas realizācijai bija muzikālās tēmas klātesamība izvēlētajā greznā. Uzdevums: iespējami precīzāk pārcelt vidi, noskaņu un tēlu no gleznas uz reālo vidi un nofotografēt. Foto sesijas norisinājās Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā Ausekļa ielā un jaunās koncertzāles “Lielais dzintars” telpās, kas ir labs sadarbības sākums skolu apvienošanas kontekstā.
Animācijās kariķēti pasaules slavenākie klasiskās mūzikas komponisti - Haidns, Bēthovens, Mocarts u.c. Balstoties uz komponistu biogrāfiskajiem datiem, audzēkņi pārspīlēja viņu dīvainības, ikdienišķos paradumus, kā arī bailes un slimības, piešķirot viņu portretiem sirreālistisku dimensiju.

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolai(LDMV) 2015./16. mācību gads ir īpašs – 22. un 23. aprīlī skola svinēs 90. jubileju. Vienlaikus uzsākts LDMV un Emiļa Melngaiļa Mūzikas vidusskolas apvienošanas process, kurš realizēsies nākamajā mācību gadā. Tādēļ arī skolas izglītības satura virstēma šogad ir "Māksla un mūzika".


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv