Latvijā jau septīto gadu norisinās E-prasmju nedēļa

Modernajām tehnoloģijām ienākot cilvēku ikdienā, digitālās prasmes kļūst par būtisku vajadzību gan ikdienā, gan profesionālajā dzīvē. Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2016. gadā no 7. līdz 12. martam rīko jau septīto E-prasmju nedēļu Latvijā.


E-prasmju nedēļas norise Latvijā ir daļa no Eiropas kampaņu e-Skills for Jobs 2016 un Get Online week 2016 aktivitātēm. T ās mērķis ir veicināt visas sabiedrības diskusiju par digitālo prasmju nozīmi, iepazīstināt ar jaunākajām digitālo prasmju apmācības programmām un rīkiem, kā arī e-pakalpojumiem.
2016. gada E-prasmju nedēļa paredz 2 galvenās tēmas:
• IKT prasmes nodarbinātībai un uzņēmējdarbībai
• IKT drošība un datu aizsardzība
E-prasmju nedēļas aktivitātēs Latvijā iesaistījušies vairāk nekā 150 partneri: IKT nozares uzņēmumi, ministrijas, pašvaldības, skolas, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Kopā plānoti vairāk nekā 700 pasākumi 98 novados un pilsētās visā Latvijā, kuros aicināti piedalīties visdažādākā vecuma iedzīvotāji. Ekspertu diskusijām iespējams sekot līdzi tiešraidē E-prasmju mājas lapā.
Ja vēlaties piedalīties E-prasmju nedēļas pasākumos, bet nav īsti skaidrs, kas notiks jūsu novadā, atrodiet savu novada koordinatoru Digitālajā kartē vai jau konkrētas aktivitātes E-prasmju nedēļas pasākumu kalendārā. Visas nedēļas garumā ir organizēti interesanti konkursi un testi, kuros varēs iegūt arī dažādas balvas.
E-prasmju nedēļas 2016 reģionālie partneri Liepājā: Liepājas pilsētas dome, Liepājas Universitāte, Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un Liepājas A.Puškina 2. vidusskola.

Informāciju sagatavoja:

Andra Jākobsone
Liepājas A.Puškina 2. vidusskolas pārstāve


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv