Izglītības iestādēs ar lielu aizrautību un izdomu aizvadītas Radošuma dienas

Izglītības iestādēs ar lielu aizrautību un izdomu aizvadītas Radošuma dienas

Ceturtdien, 10. martā plkst. 15.00 ar skolēnu “Dziesmu kariem” Liepājas 8. vidusskolā noslēgsies Radošuma dienas Liepājas izglītības iestādēs, kuru laikā no 26. februāra līdz 4. martam visās skolās un bērnudārzos risinājās daudzveidīgas un aizraujošas aktivitātes. “Radošuma dienās iesaistījās bērni un jaunieši no pilnīgi visām pilsētas izglītības iestādēm, tās bija kā labs turpinājums rudenī notikušajai “Karjeras nedēļai”, lai bērnudārzu un skolu audzēkņi labāk izzinātu savas spējas un talantus”, atzīst Izglītības pārvaldes metodiķe Aelita Jankovska.


“Radošuma dienas” palīdzēja rīkot Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs, mācību priekšmetu metodiskās apvienības, Liepājas Universitāte.
“Tehniskās jaunrades diena” - konkurss Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā ”Laumiņa” pulcēja 7.-9.klašu komandas. Skolēni ar lielu aizrautību izgatavoja mašīnu modeļus un piedalījās dažādās sacensībās – “spageti tiltu” un “tehnisko sviestmaižu” konstruēšanā.
Ar radošu izdomu skolās un bērnudārzos tika rīkota “Citāda mācību diena”, aizvadot vienu dienu savādākā veidā – ar darbnīcām, spēlēm, tikšanām, apmainoties lomām dažādu mācību priekšmetu skolotājiem u.t.t. A.Puškina 2. vidusskolā viesojās Speciālās internātpamatskolas audzēkņi un pedagogi, dažādas aktivitātes rīkoja skolas “Vecmāmiņu klubs”. 8. vidusskolā. Ezerkrasta sākumskolā lielu interesi izraisīja “Mobilais planetārijs”, bet J.Čakstes 10. vidusskolas skolēni “Trīs stacijās” tika iepazīstināti ar klimata pārmaiņām.
Pirmsskolas izglītības iestāžu bērni radīja īpašo Liepājas vēja mūziku, no daudzveidīgiem materiāliem izgatavojot vēja zvanus izstādei “Skan vēja zvani Liepājā”, kura apskatāma folkloras centra “Namīns” pagalmā.
Liepājā pirmo reizi viesojās “TehnoBuss”, kuru apmeklēja vairāk nekā 400 skolēni no 5. līdz 10. klasei. Šī milzīgā ceļojošā mācību laboratorija atraktīvā un uzskatāmā veidā iepazīstināja jauniešus ar inženierzinātņu pielietojumu mūsdienu tehnoloģijās.
1.martā “Tehniskās jaunrades dienu” 1.-12.klašu skolēniem rīkoja
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte, Tehniskās jaunrades diena” – konkurss 10.-12.klašu skolēniem notika Liepājas 8.vidusskolā.

3.martā 12.klašu skolēni, karjeras konsultanti, klašu audzinātāji un citi interesenti apmeklēja pasākumu “Vai Tevi interesē darba vidē balstītas mācības? Programma “Loģistikas darbinieks””? J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā.


Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv