Tehnikuma atjaunotajā zālē sveic izcilākos pedagogus

Tehnikuma atjaunotajā zālē sveic izcilākos pedagogus

9. maijā Liepājas Valsts tehnikuma atjaunotajā mazajā zālē Vānes ielā 4 notika pirmais svinīgais pasākums - 100 Liepājas pedagogu apbalvošana par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā pilsētas olimpiādēm un zinātniski pētniecisko darbu lasījumiem, kuru audzēkņi šajā mācību gadā ieguvuši 1. vietas pilsētas mērogā.


Pasākuma ievadā jauno zāli, kurā pirms pieciem gadiem tika pieņemts lēmums par Liepājas Valsts tehnikuma dibināšanu, svinīgi atklāja PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” direktors Agris Ruperts un Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis. Zāle tika nosaukta Mūžībā aizgājušās Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieces Silvas Goldes vārdā – par godu viņas uzņēmībai un ieguldījumam tehnikuma atjaunošanā, izglītības jomas attīstībā Liepājā.
Liepājas izcilākos pedagogus par viņu audzēkņu panākumiem olimpiādēs un zinātniskajos lasījumos šajā mācību gadā sveica Domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis un Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre - Lathere.
Ar muzikālo sveicienu uzstājās Liepājas Valsts tehnikuma un Em. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi.
Visvairāk pedagogu par audzēkņu sasniegumiem pilsētas mācību olimpiādēs tika sveikti no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas (17), Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas un A.Puškina Liepājas pilsētas 2. vidusskolas audzēkņi (pa 13), Liepājas 7. vidusskolas skolēni (11).
Apbalvoti 9 pedagogi no Liepājas 12. vidusskolas, 8 - J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolai 7 – Liepājas 15. vidusskolai un Liepājas Centra sākumskolas, 5 – no Liepājas 8. vidusskolas un Liepājas 3. pamatskolas, 2- no Liepājas Katoļu pamatskolas, pa vienam no privātsākumskolas “Varavīksne” un Raiņa 6. vidusskolas.
Liepājā šogad notikušas pavisam 38 pilsētas mēroga mācību priekšmetu olimpiādes, tajā skaitā četras Kurzemes novada olimpiādes. Tajās piedalījušies 1566 skolēni no 1. līdz 12. klasei.
Dalībai Valsts olimpiādēs no Liepājas bija uzaicināts 41 skolēns, no kuriem 14 ieguvuši godalgotas vietas, kas ir par 34,1 procentiem vairāk nekā iepriekšējā mācību gadā.
Labākie rezultāti Liepājas skolēniem bijuši mūzikā ( divas 2.vietas un viena 3. vieta), vēsturē (divas atzinības), franču valodā (divas godalgotas vietas).


Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Uliha ielā 36, LV-3401, Liepāja
Tālrunis: 29106561
E-pasts: gunta.jakobsone@lip.lv, guntaj@dome.liepaja.lv


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv