Iepazīstina ar jauniznākušo grāmatu "Brīvās Latvijas prezidenti"

Iepazīstina ar jauniznākušo grāmatu


Vienlaikus ar maija svētkiem šogad ikviens var atzīmēt dzimšanas dienu izdevniecībā “Jumava” jauniznākušai grāmatai “Brīvās Latvijas prezidenti”, kuras prezentācija 10.maijā notika arī Liepājā- J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas muzejā.
Grāmatas prezentācija vienlaikus notiek arī Rīgā. 10.vidusskolas muzejā grāmatu prezentēja J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolas absolvente, grāmatnīcas "Jumava" pārstāve Liepājā Sarmīte Krūma.
Grāmatas prezentācija notika skolas muzejā. Pasākumu apmeklēja 11.klases skolēni kopā ar savu vēstures skolotāju, klases audzinātāju Irisu Otrupi,skolas administrāciju. 8. un 10.klases meitenes iepazīstināja klātesošos ar citātiem no jaunizdotās grāmatas.

Krājumā "Brīvās Latvijas prezidenti" autori cenšas parādīt Latvijas valsts galvas kā dzīvus cilvēkus, kuri ir dzīvojuši un darbojušies mūsu vidū. Grāmata veiksmīgi apvieno daiļliteratūras un historiogrāfijas elementus. No vienas puses, tajā ir atrodams korekts prezidentu biogrāfisko faktu izklāsts, no otras puses, tas ir arī labi lasāms, stāstošs teksts, kas ir tapis ar meistarīgu literātu spalvu.


Seko mums

Iesakām

moodle.liepaja.edu.lv

registrs.liepaja.edu.lv

lip.lv/pieteikties

soma.lv

liepaja.lv izm.gov.lv visc.gov.lv visc.gov.lv